Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjen egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy olyan magányos és félénk fiú, mint amilyen én vagyok?

Figyelt kérdés

Én egy végtelenül félénk és kifejezetten zárkózott fiú vagyok. Csak meg szeretnék ismerni egy másik embert, akivel örömet lelhetnék az életben. Mert tudom: én képes vagyok arra, hogy megéljem, ami velem történik. De már túlságosan egyedül vagyok. Egyes szám, egyetlen személy. Hallgatag, hájas és sötét csend.


Egyébként barátot ugyanúgy keresek, mint párt. Szerintem nincs olyan lényeges különbség, de lehet, azért mondom, mert egyikben sincs még tapasztalatom...


Előre is nagyon köszönöm a segítséget: tehát hogyan, hol, kivel ismerkedhetnék?


Privátüzenetbe is lehet írni. Biztosan válaszolok. :-)


2011. nov. 23. 16:40
 1/5 anonim válasza:
Mennyhaza s fekudj le
2011. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, de ebből (pl. "hájas") az jön le, hogy igénytelen is vagy :S
2011. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Spiegelmann Laura: Édeskevés. Ebben a műben szerepel a kifejezés.
2011. nov. 23. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg nem a magányra összpontosítani. Tereld el a figyelmed kreatív dolgokkal, hangszeren tanulj meg játszani, esetleg meditálni, szóval mindig csinálj valamit, fejleszd magad. Aztán majd úgyis belebotlassz emberekbe tevékenységeid folytatása közben, akik hasonló érdeklődéssel rendelkeznek mint amivel te foglalkozol, és így lesz miről beszélgetni velük. A másik dolog meg ugye, hogy ahová hívnak menjél. Kicsit legyél igenember.
2011. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jók a tippeid. Hangszerre sajnos nincs pénzem, dobolni szeretnék megtanulni; egyszer vettem egy órát, hogy belekóstoljak, de sajnos nem tudok kiadni rá.


Írni szoktam és olvasni egyébként a leggyakrabban. Ezekre nem mindig tudok összpontosítani éppen a magány miatt, amire próbálok nem odafigyelni, de már túlságosan egyedül vagyok. Nincs kihez szóljak, nincs kibe kapaszkodjak...


A meditáció nekem nem fekszik annyira. Inkább a filozófia mint lelkigyakorlat.


Arra viszont, hogy ha hívnak - már ha hívnak - menjek el, oda kell figyelnem. Kösz a tippeket, mert bizony van mire odafigyelnem.


Viszont remélem, nem kell már sokáig kibírnom ezt.

2011. nov. 25. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!