Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az EMO fiuknak tényleg mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az EMO fiuknak tényleg mindegy hogy hogy néz ki egy lány?

Figyelt kérdés
Kövér , vékony ... tényleg tiszta és őszinte érzéseik vannak akár milyen ronda a csaj ?? Van egy barátnőm , szerelmes egy emo fiuba .. de a srácnak van csaja sokkal sokkal rondább mint az én barátnőm ..... a srácnak az a másik csaj kell pedig Emma sokkal szebb (bnőm) .. most ezt kiérti -.-
2011. nov. 23. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
a szerelem útjai kifürkészhetetlenek
2011. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez nem azért van mert a srác emo. hanem azért mert vkit vmiért szeret.
2011. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg mindegy, mert a hajuktól amúgy sem látnak semmit.
2011. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem nőtte ki, akkor gondolom a normálisabb fajta emo-k közé tartozik. Magyarul nem érvágós sírós nyáladzós hülyegyerek(mert hogy ilyen is van). Az meg hogy nem a jobban kinéző bnőd kell neki, hanem egy másik lány, az azért van, mert azt a másik lányt szereti. Ennek semmi köze ahoz hogy a srác emó-e vagy sem, tényleg léteznek olyan pasik akiknek nek nem csak a kinézet a fontos.
2011. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert szeretnek szenvedni :D
2011. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem befolyásolja, hogy a fiú emo e vagy sem.

Amúgy meg nem mind1?!

Ha van a srácnak barátnője akkor hagyjátok őket békén.

Egyébként meg emberfüggő, hogy kinek mi a szép.

Lehet, hogy te csak azért látod szebbnek a barátnőd, mert a barátnőd. Attól, mert te így látod, nem törvényszerű, hogy a srác is így lássa.

2011. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyébként miért írják az emót nagybetűvel? hogy akik gyűlölik őket azok kapásból észrevegyék és idejöhessenek fikázni? vagy miért? csak mert még csak nem is mozaikszó, szimplán egy rövidítés... picit cseszi a szemem!
2011. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hali!

Bátyám (16) meg én (15) szintén emo-k vagyunk.Én pölö lány vagyok és nekem nemteljesen mind1.Egy 100 kilós pasi szóba se jöhet.Bátyámnál pedig a gebék nem jöhetnek szóba.Szval ezzel azt akartam h ez ízlés kérdése.Meg gondolom a srác szerelmes és attólh a bnőd jó csaj attól nem dobja ki. sztem kopjatok le róla. Meg h emo az semmitse jelent ugyan olyan ember és olyan ízlése van amilyen tehát LLL (LeLehetLépni)

bocs ha bunkó vtam.Ez nem amiatt van mert emo vok.Vágod? :)

2012. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!