Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Védekeztünk, még sem jön meg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekeztünk, még sem jön meg. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja együtt voltam a barátommal. Késik..

Egy ideje fehér folyásom van, időközönként égető érzés jelentkezik. Fáj a mellem. Elvégeztem 3 tesztet, mind a 3 negatív lett. Vélemény..?


2011. nov. 23. 21:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Legközelebb odaírom, hogy csak értelmes válaszokat várok. :)
2011. nov. 23. 22:20
 2/7 anonim válasza:
Ilyen velem is volt! Két hetet késett, és már annyira paráztam, hogy babát várok, hogy már a tüneteket beképzeltem! Sürün jársz pisilni, és akkor van az égő érzés, vagy csak magában? De ha folyásod is van, akkor lehet, hogy fertőzésed van vagy gyulladásod! Én is meg sem álltam a három tesztig, mind negatív lett! Aztán megelégeltem az idegeskedést, és elmentem nődokihoz! Sztem te is tedd ugyanezt! terhes nem vagy, a tesztek kimutatták volna! Bár ez csak szerény vélemény, menj el orvoshoz! Ez fontos! Nekem is holnap az lesz a dolgom sajnos! :(
2011. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amúgy mennyit késik? Lehet, hogy korán teszteltél? Bár a menzi kimaradásánál már azért szokta mutatni, hogy mi van!
2011. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1hete késik, és mostmár sík ideg vagyok. Én is fertőzésre gyanakodtam, hisz attól is késhet.. de én olyan hipochonder vagyok, hogy két perc alatt is bebeszélem magamnak az összes létező terhességi tünetet. Fogalmam sincs orvoshoz kéne menni.. csak annyira nincs kedvem..
2011. nov. 24. 06:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Az idegeskedés miatt is tud ennyit késni. A 3 negatív teszt mindent igazol. Meg fog jönni, ne aggódj,nekem anno, ha idegesebb voltam, még több, mint 1 hetet is késett!
2011. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvos megmondaná. Ilyenkor a pici már 4 hetes lehet, látszik UH-n a szívdobogása.
2011. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem ne aggódj! Dettó ugyanez volt velem! három teszt, három negatív, és tényleg nem voltam terhes! Fertőzésem volt, és két hetet késett! Én is azonnal beképzelem a tüneteket! Nálam is szinte minden jelentkezett!

Hidd el nincs miért aggódnod, de menj el orvoshoz, mert betegség lehet a háttérben, de lehet, hogy csak a stressz miatt késik!

2011. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!