Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy szerelmet vallottatok anélkül, hogy ismertétek a másik fél érzéseit?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy nem tudtátok, hogy ő hogyan érez irántatok. Vallottatok szerelmet így? Vagy elmondtátok valakinek, hogy nagyon bejön nektek?

(Úgy értem nem jártatok egymással, csak úgy bevallottad)

Ha igen, akkor hogyan mondtad el? Izgultál? Hogyan reagált a másik fél? Mi lett köztetek?


Ha nem csináltál ilyet, akkor miért nem? Nem volt rá okod, vagy csak nem merted?



Köszi a válaszokat!


2011. nov. 17. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, szóval csak a másik oldalról tudom megközelíteni. Nekem eddig úgy rendes barátság után két fiú vallott szerelmet. Mindkettőjük nagyon jó barátom, és az egyiknek nem (mert szerintem nem viselkedtem vele úgy), de talán a másikuknak úgy jöhetett le, hogy esetleg én is többet érzek iránta. Egyébként egyikükbe sem voltam szerelmes, csak szal a 2. illetővel tényleg nagyon-nagyon sok mindent megosztottam, nagyon közel kerültünk egymáshoz, talán ezért gondolhatta, h esetleg nem egyoldalú. Szóval ő szerintem azért mondta el nekem, az első meg... nem tudom, ő is elég jó barátom. :)


Na csak azért írtam ezt le, mert szerintem azért merték elmondani, mert

1. reméltek (remélnek) valamit (nyilván)

2. tudtuk normálisan kezelni, és oké... egy kis ideig kínos volt (bár az egyikük vallomásán nem lepődtem meg, mert sejtettem), de igazándiból teljesen mértékben barátok tudtunk maradni. Hál' istennek ugyanolyan, mint régen :)


20L

2011. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,sőt!A legcikibb,hogy szakítottam is már úgy,hogy közben meg nem is jártunk!Szegény lány,végig kellett hallgatnia.:))Nagyon fiatal voltam,meg hülye,meg hősszerelmes.22/F
2011. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Naná! Különben honnan tudnám, hogyan tovább? Nem mondom, van benne rizikó, és pofára lehet esni, de aki nem mer, az nem is nyer. Én sohasem bántam még meg, hogy ezt tettem, bár többször estem pofára, mint nem.

Persze, hogy izgultam, hisz szerelmes voltam bele.

Bátorság!

2011. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Előtte gondolkoztam,elmondjam-e. Izgultam nagyon,de sikerült. Közömbösen fogadta,majd pár hónap múlva összejöttünk. Ez volt közel 2 éve,azóta is tart a kapcsolat.


17/L

2011. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, én szinte biztos voltam benne, hogy nem viszonozza, de már nem bírtam magamban tartani. Egyszer mikor sikerüt kettesben maradnunk leültettem, és kerek-perec elmondtam, mi a helyzet. Most már másképp tettem volna, mert kicsit lerohantam "szegényt", de hát akkor és ott ez jött ki belőlem...és persze, izgultam, előtte készítettem amondókámat, majd mikor már ott állt előttem a hús-vér ember akiért teljesen odavoltam, persze a nagy része eszembe se jutott, amit mondani akartam. Hát konkrétan sehogy sem reagált rá, nem szólt egy szót sem...vagy annyira meglepődött, vagy nem tudott megszólalni, vagy inkább nem mondott semmit...ezt nem tudom. Aztán végül is "megbeszéltük", de inkább csak ő beszélte meg magával, én meg rábólintottam, hogy ne legyen lelkiismeret-furdalása, hogy maradjunk csak barátok. Szóval semmi sem lett köztünk. Nem bántam meg amit tettem, csak mint mondtam, kicsit másképp kellett volna intézni. Ez több mint egy éve volt, és még minsig nem tettem túl magam rajta teljesen..:/ 17/L
2011. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. nov. 17. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha, valami jelnek lenni kell ahhoz h beismerjem az érzéseimet.De jobb a barátságokat megtartani.
2011. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
igen. 2. alkalommal találkoztam a csajjal elmondtam neki h szeretem és feleségül venném. de mentségemre szóljon segg részeg voltam:)
2011. nov. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!