Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha fantáziálok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha fantáziálok a szexről, és minden nap masztizom?

Figyelt kérdés

Csak a korom miatt kérdem, mert tudom, h idősebb korban ez teljesen oké, de az én esetemben nem biztos. minden nap, esténként az ágyban ujjazom magamat, a kádban is ( akár a zuhany rózsával ), és arról fantáziálok h milyen jó lenne most dugni. És lécci normális válaszokat, köszönöm.


13/L


2011. nov. 24. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Lehet picit túl nagy a fantáziád. De amúgy szerintem nem kell még ilyen korán. De bajod sem lehet belőle szóval.....

16/F

2011. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
te leszel az igazi "faluribanca" típus :D
2011. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Irány a szobába Barbie-zni inkább.
2011. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bazz, pedómaci beájulna...
2011. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
100%

Nem így kell ezt felfogni! Ha jólesik, csináld! De mindig

diszkréten és soha ne beszélj róla senkinek! De attól óvva

intelek, hogy az első fiúnak odaadd magad! Más a maszti és

más a szeretkezés! Néhány évig légy még szűz! Nem szégyen

az!

2011. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenki masztizik, már sokkal fiatalabbak is.sőt a mai világban csoda hogy ha szűz vagy 13 évesen.ugy hogy szerintem ez ok.ráadásul a nők is ugyanúgy oda vannak érte, mint mi, csak sok titkolja,és nem vallja be, de van aki idővel megmondja.ugyhogy nem kell aggódnod, de ha nem akaord, hogy úgy legyen, ahogy néhányan írták, hogy te legyél mindenki kedvence, akit bárki megkap, ajánlom, hogy ha oda jut a sor, egyszerre csak 1 fiúd legyen, és az első héten ne feküdj le vele, amíg jártok, addíg meg amikor rád jön a dolog, csak azzal az egyel csináld.ez persze csak tanács.
2011. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és amúgy meg nem terveztem h befekszem az első fiú alá :)
2011. nov. 28. 17:30
 9/9 szamo77db ***** válasza:
100%
Akkor Te egy nagyon rendes kislány vagy!
2011. nov. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!