Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy mindig a sexen fantáziálok? Úgy értem nincs most kapcsolatom, lehetne, de nekem ismeretlen, tőlem messze lakó partnerről van szó.

Figyelt kérdés
hiába itt ajánlgatják magukat egyszerűen úgy....mégsem merem nekem olyan kell aki messze lakik, nem hozhatnak hírbe vele..tudtok esetleg olyan oldalakat ajánlani, ahol ilyenre szert tehetek? lány 17 (kicsit sexmanias)
2009. aug. 13. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg de én a kérdő mondat utáni részt nem értem.
2009. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs olyan nyereményakció, hogy a legbrutálisabb hejjesíróknak helyesírási szabályzatot sorsolnak ki. :)
2009. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Légyszi ezt fogalmazd át. Mert nem értem. Addig eljutottam, hogy sokat fantáziálsz. Az nem probléma. És arra gondolsz, hogy te csak olyan emberrel szeretnél összejönni, aki messze lakik? Tehát távkapcsolatot akarsz? Hát akkor chaten ismerkedj, vagy társkeresőn. Ha más a kérdés, akkor tedd fel újra.
2009. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elsőlépés szerintem a gép kikapcsolása
2009. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pill beírom a webforditas.hu-ba
2009. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a csaj nem akar környékbelivel kufircolni...


ha csak egy éjszakát akarsz vkivel,akkor simán megtalálod az összes chat-en plusz ilyen keresőn..

2009. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha küldesz képet akkor felvehetsz msnre és megbeszélhetjük
2009. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
gyerreee gyerrreeeeeee :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD minnyáááá uggy megggsunázzlak hogy elélvezel :D
2009. aug. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utólag olvasom h mennyire megfogalmazatlanul és helytelenül írtam:D(nagyon siettem)

ha esetleg valaki nem értené az elképzelésem,szívesen leírnám még 1x csak.

pus

2009. aug. 14. 10:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális. A szex a legjobb dolog az életben. Miért ne fantáziálnánk akkor róla.
2009. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!