Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös vagy "csupasz" felsőtest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös vagy "csupasz" felsőtest?

Figyelt kérdés

Manapság egyre gyakrabban tapasztalom az úgynevezett "szőrellenességet" a férfiak körében is. Ahogy látom elég sok nő a meztelen, szőrtelen férfi felsőtestet, és "alvázt" részesíti előnyben amit én személy szerint elég furcsának találok. Én 25 férfi vagyok, ápolt vagyok, de szőrös. Egyszerűen nem tartanám férfiasnak ha teljesen leszedném mindenhol. Hajnyírógéppel szoktam "karban tartani" felsőtestem is szoktam ritkítani rövidebbre vágni esetleg de teljesen csupaszra soha. Volt egy lány például akivel amikor először kerültünk olyan helyzetbe és lekerült a póló láttam h szabályosan furcsálta hogy egyáltalán van szőr a hasamon és nem tetszett neki. :D Én nem értem ezt.. Hozzáteszem egyáltalán átlagos a szőrzetem semmi dzsungel vagy ilyesmi.


Eljött az igazság pillanata, lányok mit szerettek?


2011. nov. 25. 13:20
1 2
 1/20 anonim válasza:
engem nem zavar a szőr, inkább igazán férfiasnak és sexisnek tartom :)
2011. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 /Anita_'94/ ***** válasza:
Inkább szőrös legyen...
2011. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

egy férfi legyen szőrös, én azt szeretem.


21/L

2011. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Én imádom csókolgatni a férfi mellkasát főleg ha nem 50 kg giliszta az alkat,tehát ebből adódóan nem szeretem ha a mellkas szőrös,de azt igen ha a köldök alatt és fölött indul a szőr és teljesen le megy az alvázhoz,ez engem teljesen meg tud bolondítani,de viszont azt sem szeretem ha az alvázon dzsungel van,legyen egy pici ne legyen csupasz,de sok sem.
2011. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
5%
inkább szőrös, ha a nő szőrtelen nem kell a férfinak is, az valahol hasonló és akkor 1ik feleslegessé vállik
2011. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Induljunk csak ki abból, hogy meg akarnám (pl. én) nyalni a mellét..vagy hasát...vagy akármijét felül..mit nyalok? a szőrt.

Tehát engem nem zavar a szőr nagyon sehol, de arcon meg felsőtesten ne legyen ha lehet...

Szerintem a férfi nem a szőrtől férfi....

De ha ezt nézzük, hogy szőr, akkor a lány is férfias? Ő is szőrös sok helyen...

2011. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
93%
nekem fullmindegy.ha szoros akkor nem puszilgatom hanem tekergetem szorszallakat a mellkason
2011. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ápolt legyen. A rövidre vágott szőr az oké (lábon, karon maradhat :) )

Én nem szeretem a szőrtelen férfiakat, de azokat sem, akiknek a hátuk is szőrös...szóval itt is az arany középút a megfelelő.

2011. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én kb pont az a kategória vagyok amit írtál utolsó. Rövidre vágom a felsőtestemen, a karomhoz lábamhoz meg nem nyúlok mert az szerintem oltári gáz lenne.
2011. nov. 25. 13:42
 10/20 anonim ***** válasza:
:) akkor a csaj nem volt megfelelő
2011. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!