Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös vagy "csupasz" felsőtest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös vagy "csupasz" felsőtest?

Figyelt kérdés

Manapság egyre gyakrabban tapasztalom az úgynevezett "szőrellenességet" a férfiak körében is. Ahogy látom elég sok nő a meztelen, szőrtelen férfi felsőtestet, és "alvázt" részesíti előnyben amit én személy szerint elég furcsának találok. Én 25 férfi vagyok, ápolt vagyok, de szőrös. Egyszerűen nem tartanám férfiasnak ha teljesen leszedném mindenhol. Hajnyírógéppel szoktam "karban tartani" felsőtestem is szoktam ritkítani rövidebbre vágni esetleg de teljesen csupaszra soha. Volt egy lány például akivel amikor először kerültünk olyan helyzetbe és lekerült a póló láttam h szabályosan furcsálta hogy egyáltalán van szőr a hasamon és nem tetszett neki. :D Én nem értem ezt.. Hozzáteszem egyáltalán átlagos a szőrzetem semmi dzsungel vagy ilyesmi.


Eljött az igazság pillanata, lányok mit szerettek?


2011. nov. 25. 13:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen ez így van. De köszönhetően a mai trendeknek és a média által gerjesztett agymosásoknak ez egyre gyakoribb sajnos. Nem is az én korosztályomban inkább a fiatalabbak körében és ez szerintem eléggé gáz. Lassan eljutunk oda hogy ciki lesz egy férfinek szőrösnek lenni? Mert ahogy elnézem a tizenévesek világát még ez se kizárt. Nekem ez nem nagyon tetszik.
2011. nov. 25. 13:49
 12/20 anonim ***** válasza:
csupasz
2011. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én megőrülök a szőrös felsőtestért és arcért!
2011. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

,,szőrügyileg" abszolút szexis lehetsz.nekem is kb. ilyen a pasim!nem szeretem a csupaszságot egy pasin,számomra nem férfias-nem izgató.de egy ápoltan szőrös pasi...brrrrr!:)

24n

2011. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok... Nekem például az átlagtól izmosabb pasik jönnek be, csupasz felsőtesttel és arccal. Ha a láb szőrös az nem zavar, de azt nem is szoktam csókolgatni és simogatni... Nem értem miért tartják a szőrt a férfiasság fokmérőjének, szerintem baromira nem ezen múlik a dolog.
2011. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt szőrös és mentes :-) pasim és marhára nem az érdekelt, hogy van szőre vagy sem, ez engem olyan szinten hidegen hagy, hogy nem is értem miért válaszolok rá :-D. Én csak olyan pasival fekszem le akibe szerelmes vagy (tudom a mai világban ez már gáz de ilyen vagyok) és ha szeretem annyira nem az fog szex előtt, közben, vagy után foglalkoztatni, hogy van rajta szőr vagy nincs. Lehet csak én vagyok furcsa, persze a nagy dzsungel ilyen austin powers-es :-D az elég taszító ez egyértelmű de nem hiszem, hogy ez mérvadó lehet egy kapcsolatban, max a csak szex kapcsolatban. :-)
2011. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jó hogy válaszoltál, nekem tetszik a hozzáállásod. Egyetértünk hogy abszurd hogy milyen kulcsfontosságú egyre több ember szemében ez a szőr nem szőr kérdés. A szélsőségeket eltekintve, nem ezzel kéne elsődlegesen foglalkozni. Viszont úgy tűnik ma már ez kulcsfontosságú kérdéssé vált, köszönhetően a kialakult idióta trendeknek és a média üzeneteinek. Lehet tök természtes lesz ez a mai 14 6 éveseknek mire annyi idősek lesznek mint én de nekem nem az. pedig egyáltalán nem vagyok, merev, vagy nagyon konzervatív, sőt!
2011. nov. 25. 16:00
 18/20 anonim ***** válasza:

Látom régebben tették fel ezt a kérdést, azért válaszolok rá. :))

Nekem a szélsőségeket leszámítva szinte bármi bejön, ne legyen dzsungel de csupasz meztelencsiga se, mindkettő taszít. Attól is függ az illető hol szőrös és jól áll-e neki, valakinek jól áll valakinek hülyén.

A pasinak a hátán, fenekén, vállán ne legyen, a többi helyen, karon, mellkason, hason, lábon lehet. :)) Ne túl hosszú és ne túl sűrű.

Volt dolgom szőrös és kevésbé szőrös pasival, volt akinek az említett helyek majdnem mindegyikén volt (mellkas, láb, kar), de nem zavart, sőőt izgató volt, emellett helyes és sportos, izmos volt..Szerintem igenis férfias ha egy pasi közepesen vagy kicsit szőrös.

Volt olyannal is dolgom akinek a mellkasa és karja nem csak a lába volt szőrös és alul, azzal is jó volt. :))

Van akinek nem nő szőr a mellkasán hanem csak a lábán, genetika.

Szóval nekem bejön a szőr mértékkel és egyes helyeken, ha szeretek is valakit akkor nem is számít mennyire az (a végleteket leszámítva), csak érezze jól magát.

Remélem megnyugodtál valamelyest. :))


26/L

2012. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm! Amúgy nem nagyon izgatom magam rajta, csupán kíváncsiság, aki csupasz csigákat keress velem melléfogott :)


A lényeg úgyis az, hogy ápolt benyomást kelts, azt pedig lefedi kb az a leírás amit te is adtál. Amúgy van egy két dolog amivel nehéz mit kezdeni, pl akinek nagyon szőrős a háta az azért bajban van elég körülményes eltávolítani.

Helyenként nekem is az, de csak kicsit nem dzsungel vagy ilyesmi, vért izzadva távolítom el minden héten :D

2012. okt. 24. 13:26
 20/20 anonim ***** válasza:

Én csak őszinte voltam, de nincs mit. :))

Akinek gondja van a háta szőrtelenítésével pl., annak ott a kozmetikus, gyanta, ha mi nők hősiesen tűrjük akkor a pasiknak ez semmi kell legyen. :P (Kozmetikust akihez járok kíváncsiságból megkérdeztem, azt mondta járnak hozzá férfiak és hang nélkül bírják).


Húúúúú nemrég dolgom volt egy tök helyes pasival aki kicsit kivágott inget viselt és kilátszott hogy szőrös a mellkasa (ilyen közepes mennyiségű volt), full begerjedtem..Mondtam is neki, a fülébe súgtam hogy tetszik hogy szőrös. :D Olyan izgató volt (mikor olyan helyzetbe kerültünk) a kiálló mellizmain beletúrni, simogatni, puszilgatni..Bódító akár csak felidézni az emlékeket..:))

Utolsó válaszoló voltam szintén 26/L. ;))

2012. nov. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!