Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy hiába vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy hiába vagyok szinte zseni, ha nem vagyok szép, úgysem lesz senkim?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 20:53
 1/7 Koldus ***** válasza:
Hát lehet zseni vagy, de ezt a kérdést elég sz*rul fogalmaztad meg...
2011. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is szinte tökéletes modellalkat vagyok.

Hosszú, karcsú combok, feszes has, gömbölyű popsi...



... és mindezt 20 centi zsír védi a káros külső hatásoktól.



Kevés, ha okos vagy.

Legyél karizmatikus, vonzó személyiség, jó társaság, jó társ, jó barát (a szó klasszikus értelmében), és még nagyjából ezer más.

Ha valaki CSAK okos, vagy ha CSAK szép, az egyaránt kevés ahhoz, hogy a másik nem egy tagja beleszeressen.

2011. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy zseni is lehet fáradt. De kül meg ott a kérdésben a majdnem szócska.
2011. nov. 25. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor így van. Ha lány, akkor hülyeség.
2011. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az emberek kedvelnek, vonzónak tartják a személyiségemet, és a visszajelzések is ezt bizonyítják. De ha nem vagyok szép, nem megyek az ésszel semmire. Nekem is van pl olyan személy, akit nagyon kedvelek emberileg, és csak a külseje az, ami megakadályoz, hogy esetleges párként tekintsek rá-egyszerűen a kinézete megöli bennem a vonzalmat. Ugyanígy vannak szerintem velem is az emberek, ill azok, akik talán többet is el tudnának képzelni kettőnk közt. Ha a külsőm nem lenne olyan, amilyen. A karakteremmel igazi szívtipró lennék, ha jobb külső is társulna hozzá, ebben 100 %-ig biztos vagyok. Börtönben érzem magam a kinézetem miatt. De már nagyjából elfogadtam a helyzetet, csak most megint előjött és bánt a dolog. De holnap jobb lesz remélem, alszok egyet rá és jobb kedvem lesz.
2011. nov. 25. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Modellalkat!te tényleg ilyen jó csaj vagy?
2011. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok feltétlenül, de nem tudsz változtatni a külsődön? Nagyon-nagyon sok ember elmondhatja magáról, hogy ha nem lenne divatos ruhája, kinézete, akkor úgy nézne ki, mint a notredame-i toronyőr..szóval szerintem ne add fel, vágass egy jó frizurát, ha szemüveges vagy, nézd meg, milyen lenne más szemüveggel az arcod, vagy esetleg kontaktlencsével, arcbőrt megfelelően ápolni, esetleg kis szakáll vagy akármi, ruhák terén rengeteg oldal van, ahonnan el tudsz lesni ötleteket.. minden rajtad múlik:) hidd el, lehetséges:) fiú vagy? ha igen, menj el egy olyan lánnyal vásárolni, akivel jóban vagy, és szépnek tartod, és ő is segíthet ebben, hogy mi áll jól, vagy mi nem..:) sok szerencsét!:)
2011. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!