Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszhet sok fiúnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszhet sok fiúnak egy olyan lány, akinek nem teljesen pattanásmentes az arca?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 21:06
 1/10 MedveLámaEmber ***** válasza:
Mert lehet, hogy a pattanásaival együtt is piszok jól néz ki. Vagy lehet hogy minden fiú be van b*szva, mert egy nem tökéletes nő nem tetszhetne amúgy senkinek.
2011. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert mi nem vagyunk nők? Mert nekünk nincs olyan hülyeségünk?
2011. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és egy anorexiás? mert úgy viselkedik, mert csinálja a fejét, vagy tényleg normális aranyos, és okos, amit kétlek.
2011. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Értem. Szóval te egy agyon dekorált pláza cicás nő vagy. Ez sok, nekünk. Azaz sokat költesz, és túl sokat adsz magadra, azaz valamit titkolsz, ami nem őszinte.


Ellentétben az enyhét pattanásos lányokkal, ők valamilyen szinten közvetlenebbek, nem rejtik el magukat holmi arc púder mögé. :)

2011. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kisugárzás... :P
2011. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mer nem az a lényeg hülyegyerek.
2011. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert szerinted csak az lehet szép akinek egy darab pattanás sincs az arcán??? Hát szerintem nem olyan kib*szott nagy szépséghiba néhány pattanás egy szép arcon, amúgy is el lehet fedni, ki lehet nyomni, el lehet tüntetni! Már ne is haragudj , 17 éves vagy, szerintem te se lehetsz több, és képzeld nem volt még egyetlen egy olyan barátnőm se akinek ne lett volna pár miteszere vagy pattanása. Nem olyan feltűnő , nem hatalmas gennybuborékra kell gondolni, csak kis közelről látható "szépséghibáról". Nálam egyáltalán nem kizáró ok , könyörgöm , serdülő kor, ez vele jár, és ha törődsz magaddal , nem fog sokáig az arcodon virítani!
2011. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak pattanásaim, jó sokat is költök mindenfélére csak hogy eltűnjenek, de tartósan nem segített eddig semmi. Jártam kozmetikushz tortúrára, veszem a Garnier cuccait, Avon cuccokat stb, se tökéletes már ugysem lesz az arcom a hegek miatt. De nem panaszkodhatok, hogy ez miatt ne lenne senkim, sőt, van hogy egyszerre több pasi is udvarol. Ez már általánosban alsóban is így volt, egyszerűen a karakterem vonzó, mást nem tudok mondani, mert emígy gyönyörű sem vagyok, csak olyan kicsit az átlag felett. Még csak nem is cicomázom magam, semmit, vagyok, ahogy vagyok, és önmagamat adom, nem hordok "álarcokat".
2011. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert nagyon 16L vagy még ahhoz, hogy megértsd, hogy nem csak a hibátlan embereknek lesz párjuk. lesz párjuk a rondáknak, a ribiknek, a butáknak, lesz neked is, csak törődj bele, hogy más vonzó tulajdonsága is lehet egy embernek a külsején kívül. Amíg a Viván bámulod Beyoncét, addig természetes, hogy nem érted, hogy a hús-vér emberek is tudnak párt találni maguknak.

19L

2011. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert szép? Hány éves vagy? A hülye kérdésből gondolom, hogy tini. Szóval ne aggódj, lesz majd még neked is pattanásod. Egy pár pattanás nem akkora nagy hiba, pláne lekorrektorozva.
2011. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!