Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves lány vagyok. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lány vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom, és k. b. hat éve nem voltam együtt senkivel. A szex, a gyengédség, a randizás nem hiányzik, a környezetem viszont csodálkozva néz rám a fentiek hallatán. Későn érek vagy magánzó leszek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyedül fogod leélni az életedet, mint rajtad kívül még sok ember...
2011. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

" A szex, a gyengédség, a randizás nem hiányzik,"


Ha nincs semmilyen hiányod és elégedett vagy,akkor probléma sincs!

2011. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem érzed hiányát ezeknek, akkor nem a megfelelő férfiak vesznek körül... Lehet, ha kimozdulnál a megszokott környezetedből, és ismeretlen emberekkel találkoznál, akkor ez megváltozna.

Nem volt esetleg rossz tapasztalatod? Az is befolyásolhatja ezt, amiért most nem foglalkoztat a dolog.

27 éves vagy, még előtted az élet, így korai bármit is kijelenteni. Az ember társas lény, te is megtalálod előbb-utóbb a társad.

(Nehogy félre érts, csak hirtelen ez is megfordult a fejemben, hogy lehet a férfiakkal van a baj, azért nem volt rég kapcsolatod, és lehet egy lánnyal más lenne a helyzet... bocsi, ha mellényúltam)

Ha nem hiányzik még, akkor ne foglalkozz a környezeteddel, a lényeg, hogy te jól érezd magad, és ha most egyedül, akkor egyedül. :)

2011. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy jobb egyedül lenni mint egy rossz házasságban, amit anyai ágon látok magam körül. Talán ez a legnagyobb visszatartó erőm.
2011. nov. 24. 19:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Félelmetesen hangzik, amit leírtal, szerintem egyszerűen tars kerülö vagy, nem tudsz kialakítani mély kapcsolatott senkivel, vagy volt valami rossz szerelmi, szex élményed régen, esetleg nagyon untad a dolgott stb Ezt ennyiböl, amit leírtal, nem tudom megallapítani
2011. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nincsen abba semmi ha magányosan fogsz éldegélni. Én is valamilyen formában így leszek bár barátnőm vagy élettársam lesz az biztos. de nagyobb emberi kapcsolatra ennél nem igazán vágyom.
2011. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem hiszel abban, hogy megtalálhatod azt az embert, akivel szerethetitek egymást életetek végéig, és hogy nem hiányzik a bizalom/szerelem/érintés nagyon nem ugyanaz...


23F

2011. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok társkerülő. Egy rendkívül forgalmas helyen vagyok recepciós, szeretek beszélgetni az emberekkel. Ha valaki rokonszenves lenne, az vagy foglalt vagy nem jövök be neki, a skalpvadászok meg hiába izgatnak fel, nekem biztonság is kéne egy kapcsolatban. Az átlagos, normális pasikat meg már elkapkodták:)
2011. nov. 24. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel ezt a kérdést feltetted biztos vagyok benne, hogy a lelked mélyén érzed ez nincs így rendben és legszívesebben változtatnál rajta.
2011. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze, de ha nem jön el a megfelelő férfi az életembe fejre is állhatok, akkor sem leszek egy boldog kapcsolatban. De a megfelelő férfi még nem érkezett meg, pedig nincsenek óriási igényeim, magammal szemben viszont igényes vagyok. De addig is hálát adhatok, hogy nem vagyok társ, kapcsolat, szex, szeretetfüggő, mint a legtöbb barátnőm.
2011. nov. 25. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!