Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinilányok! Ti sokat álmodozto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok! Ti sokat álmodoztok fiúkról?

Figyelt kérdés

13-16 éves lányok!

Ti szoktatok fiúkról, szerelemről, csókról, szexről álmodozni? Mikor kezdtétek? Milyen gyakorisággal szoktatok? Miről? Mikor?



Köszi a válaszokat! :)


2011. nov. 25. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Maga az tanár úr?:O már megint kezdi?:(
2011. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

gyakran álmodozom idősebb 40-50 éves férfiakról... :$


főleg ha cukorkát is kapok hihihi :$


13/L

2011. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
2. (Y) jóvagy XDD
2011. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én elég sokszor gondolok konkrétan egy fiúra,akit nagyon szeretek.A csókjára gondolok,az átélt közös pillanatokra,és arra mi lett volna ha...mert ugye nekem már csak ez maradt.Egyébként igazából sokszor,szinte mindig, mivel mindenről ő jut eszembe.


14/L

2011. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak (14/L) köszönöm. :)

A többieknek nem...

2011. nov. 25. 23:35
 6/14 anonim ***** válasza:

én mindig a csókolózásra^^ imádok:) arról is hogy 2fiú nekem jön, meg durvább szexről :)

16L

2011. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

háth szinte minden nap elképzelem ,hogy egy fiúval szenvedélyesen csókolózunk stb. akit nagyon szeretek

de háth ez még egyenlőre csak álmodozás..... :/

2011. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hú én a szexre néha vagy legalábbis,hogy a voltvolt barátommal csókolóznánk,a nyakamat harapná.

(Vele voltak csak szexuális élményeim és sokszor gondolok rá még mindig.. ő benne lenne a dologba,kibékülne,néha még én is:\ )


16/L

2011. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok tini, de igen, szoktam ilyesmin gondolkodni. Amikor a barátom nincs jelen, akkor visszagondolok arra, hogy miket csináltunk egymással, közben mit éreztem, ő hogy reagált, stb.

Gyakran már ezekre a gondolatokra is felizgulok...

26N

2011. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam. Szoktam olyanokról álmodozni, hogy hogyan ismerkedek meg egy fiúval, hol randizunk, az első közös csókról, az összebújt percekről stb. Persze néha előjönnek azok is, hogy 'egymásnak esünk', vadul csókolózunk, pettingelünk stb.

De jobb lenne, ha ezekről, főleg, az első dolgokról (randizás, csók, ölelkezés, összebújás...) már nem csak álmodoznék, hanem át is élném...de jelenleg nincs ilyen fiú az életemben.

16/L

2011. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!