Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Köszönés? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönés? Többi lent.

Figyelt kérdés

szerintetek van különbség,ha valaki sziát vagy hellot köszön?

Mert régebben hallottam, hogy ha valaki sziát köszön annak tudat alatt szimpatikusak vagyunk.


2011. nov. 25. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor én minden csajnak szimpatikus lennék? mindenki szijjja, sziia, szia, -val köszön :D
2011. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta hallottam az Angliában meghirdetett Jedi tanfolyamról azóta hajlamos vagyok átsiklani az ehhez hasonló kérdéseken. Neked is ezt javaslom.
2011. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem a hello tartózkodóbb. Saját gyakorlatból mondom
2011. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valójában aki Sziával köszön az tudat alatt belezúgott Szíjjártó Péterbe.
2011. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudom kinél hogy működik ez, hogy van-e összefüggés, de én sziát ritkán köszönök. ha jobban belegondolok akkor gyakorlatilag egy lány van akinek élőben sziával köszönök, mindenki másnak hello, srácoknak pedig csá, szevasz és társai.

ennek ellenére szerintem erre ne alapozz semmit, mert lehet hogy rajtam kívül vannak még páran, de az emberek 90%-ánál nem jelent semmit.

2011. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én köszönök sziával is meg helloval is. amelyik hamarabb kijön a számon, úgy köszönök. a legjobb barátnőimnek is néha sziát vagy hellot mondok. nálam nincs összefüggésben a 2 köszönés.

15/L

2011. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még annyit hozzáfűznék, hogy a lányoknál pedig egyáltalán nem számít! az sem hogy hogyan köszön el, főleg msn-en! szóval ha azt írja a lány, hogy: "szia :) szép álmokat :)" vagy hasonló az sem jelent semmit!
2011. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!