Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Puszival való köszönés bevezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszival való köszönés bevezetése, mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Vannak fiuk akik a lányoknak arcra puszival köszönnek, ezt, hogy kell bevezetni, meg kell kérdezni? Magától jön? Nem akarok hülye szitut, hogy mit akarok én tőle meg ilyesmi. Van egy társaság amely része vagyok de én sosem köszöntem még ebben a formában.
2011. ápr. 7. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Anno meg kezet csókoltak a hölgyeknek, nem mai találmány ez már.


Szerintem etikusabb, mintha jó nagy pacsit adnék a csajnak :D

2011. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oda mész köszönsz és oda tartod az arcod a fiú arcához és közben megkérdezed h. Puszit?Azt is megkérdezheted h. mennyit.De ha közeledsz hozzá és kicsit elfordítod fejed,mintha puszit akarnál adni,akkor úgy is levágja...
2011. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha party van vagy összejövetel fogod odamész tök lazán meg mosolyogva és köszönsz hogy "hello" és egyből adod a puszit az arácra, nyugi nemfognak leoltani!!! ha ezt 1x lazán bejátszod, akkor utána már menni fog megszokással.

megkérdzeni nem szokták mi igy kezdtük, szép lazán... velem is igy csinálják...utána természetesség válik. csak szépen lazán, mintha rokonnak adnád

2011. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én rühellem, ha valaki puszilózással köszön, ok a család esetében, ok a párom esetében, de más ne csemmegtessen, mindig hátrahúzódok, kitérek, először mindenképp tapasztald meg a baráti körödben, hogy kinek ok s kinek nem ha lepuszilják
2011. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én 15/f :DDD
2011. ápr. 7. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a "annó mi így csináltuk"-ot ez szimpla barátság kinyilvánítás..Nem kell egyből ezzel a "14 éves kor sex,fű alkohollal" összehasonlítani.. Fura dolog ,de ez van.Én nem szoktam puszival ,csak a legjobb barát barátnőnek. :D (f/18)


Hát alapból majdnem az elején úgy kell köszönni, így biztosan nem nézi annak ,hogy közeledsz hozzá.Az is jó amit előző válaszoló írt,hogy döntsd el a fejed egy picit egy irányba és úgy.

2011. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tényleg, nem nézik majd "olyan" közeledésnek, ha elkezdem bevezetni részemről is?
2011. ápr. 7. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne csemmegtessen :DDD ez jó volt :DDDDDD
2011. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!