Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bal herémnél a mellékherém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bal herémnél a mellékherém néha fáj és csomót érzek ott, hereráktól tartok. Ha háziorvoshoz fordulok ő beutalhat urológushoz vagy saját magamnak kell magánrendelésre menni? De gondolom annak elég jó ára van.

Figyelt kérdés

2011. nov. 26. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


A csomó szerintem maga a mellékhere lehet. Amúgy nekem is volt ilyesmi gondom. Hónapokig fájt, és csak egyik oldalt. Háziorvos gyanakodott 2 dologra--> beutalt. Urológus megtapizta, azt mondta nem észlel elváltozást, ha nem javul menjek vissza.

Na barátom, mit gondolsz mi lett...?!



Elmúlt magától kb 1 héttel később. Hála égnek. Gondolom 18-19 éves lehetsz. (nekem ez idő tájt volt)

2011. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy olyan dolog amiben nem agyalni, hanem cselekedni kell!Inkább derüljön ki, hogy semmit bajod, mint, hogy elhúzódjon, ha komoly problémád van! Nem kell maszek urológushoz menned, néz utána a neten, hogy a környékeden van-e ilyen rendelő és menj el. Sok emberrel az a baj, hogy félnek elmenni orvoshoz, ha valami bajuk van és mire elmennek már komoly szövődmények alakulnak ki (a nők ugyanúgy félnek elmenni nőgyógyászhoz). Nem akarlak paráztatni, de jobb ha megnézeted!
2011. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Herevisszér, nekem 16 évesen volt, kb. így 1 hétig tartott ahogy már egyik válaszoló is megírta, aztán elmúlt magától, azóta nem fáj úgy, csak néha, de az amolyan enyhe elviselhető fájdalom. Nagyon nagy bajod nem lehet tőle, sztem max. az, hogy rámegy a spermád termőképessége, így nem tudsz megtermékenyítést végezni majd, no de én szingli vok amióta élek, az én szememmel nem probléma, ha te más eset vagy akk menj el orvoshoz vele.
2011. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Hát nem tudom, 1. hozzászóló Neked mennyibe került ez a vizsgálat?Mert elmennék én magánrednelésre de azok csillagos összegek,ezért kérdeztem lehet e beutalót kérni ami nem fájna annyiba,tudom az egészségem a fontos de sajnos nem engedi a pénztárcám.Rendszertelenül néha fáj,még séta közben is vagy fekvő helyzetben is,néha beduzzad,de amúgy meg néha oylan mintha ott se lenne.Azt érzem h a balherém az érzékenyebb mint a jobb.Köszönöm a hozzászólásokat!
2011. nov. 26. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
ha van taj kártyád keress egy állami rendelőt, ott ingyen megvizsgálnak, max beutalnak máshova, a lényeg, hogy ne halogasd és ne azokra hallgass akiknek volt hasonló panaszuk, mert lehet neked teljesen más bajod van ezt látatlanban nem fogják nekem megmondani, pláne nem laikusok! Nem paráztatni akarlak csak azt, hogy kicsit komolyabban vedd a dolgot!
2011. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!