Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ijesztő/ciki nektek lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijesztő/ciki nektek lányok, ha egy fiú szereti a komolyabb zenéket?

Figyelt kérdés
Csak véleményre vagyok kíváncsi.
2009. máj. 12. 18:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
Nem ciki.. csak társaságban inkább halgass party zenét vagy rapet ami érzelmekről szól ...
2009. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztő, és nem is ciki. A kultúra nem lehet ciki... A komolyzenét pedig én is kedvelem : )
2009. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem az, de az emberek többségének a ,,kedvenc..." szó a zenét takarja, és közös zene alapján választanak barátokat. De az emberek nagy része idióta. Mondjuk lehet hogy nekem azért nem ,,ijesztő", mert én zongoráztam.
2009. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ugyan, szerintem egyáltalán nem, sőt. :) Énis kevelem, persze inkább a modern komoly zenét.
2009. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem ciki, szerintem, nálam nem kizáró ok. :) Neki az a zenei stílusa, s aki tanul pl valamien hangszeren(én hegedű), és nem gitár/ dob, akk. az valamien szinten szereti is a komolyzenét.
2009. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Társaságbak ciki lehet, mert manapság mindenki olyan paraszt, hogy beleszól a másik zenei izlésébe is épp ma ordítoztak osztálytársaim azon, hogy milyen gagyi zenét hallgatsz már 1 hónapja lejárt.. 1 hónap??? Röhej.. Ezeknek stílusuk sincsen csak ami épp a menő az a kedvencük, szánalmas..
2009. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
nem ciki, én is sok olyan zenét hallgatok ami komoly zenére alapszik. de így társaságban, ne azt bömböltesd, mert te leszel a retardált..
2009. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
mitől lenne ciki?
2009. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne akár társaságban hallgatni

csak olyan emberek kellenek hozzá, akik szintén szeretik

de akkor már inkább elmegy az ember egy koncertre, kamaraestre

2009. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"party zenét vagy rapet ami érzelmekről szól" - én speciel itt röhögtem el magam. Légy büszke magadra, hogy te már túlléptél a konzumzenéken, és megtaláltad a saját ízlésedet. Csak ennek ugyebár az a hátránya, hogy ha az embert különcként kezelik, az nem túl jó érzés. De egyrészt van más szempont is, ami alapján lehet közös témát találni, másrészt meg idővel úgyis megtalálod azoknak a kicsiny társaságát, akikkel még az ízlésed is egyezik.


Persze, ha a komolyzenét szereted, javaslom, hogy hallgass bele olyan zenékbe is, mint a Pink Floyd, a King Crimson vagy az Emerson, Lake & Palmer, szerintem tetszeni fognak. Persze még ezek is elég különc zenék a tizenévesek körében, de ezek már mégis egy olyan határon belül mozognak már, amit a korosztályod is jobban elfogad, és ha megtetszenek (de tényleg csak akkor, nehogy kötelességből hallgass bármilyen zenét), te sem tűnsz már olyannak, mint aki a Holdról jár be a suliba.


24/F

2009. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!