Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex és New York, született...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex és New York, született feleségek. Stb. Csak én gondolom, hogy ezek irgalmatlanul szutykok? :D

Figyelt kérdés

Jó,oké elsősorban nőknek szól..de a totális szégyen az,hogy FÉRFIAK(!!!!!!!) is gerjednek erre a retekre!(amit nem értek,hiszen ezzel a saját férfiúi becsületüket lehúzzák a wc-n..)Egy nagy bűzölgő feminista baromság az egész aminek a főszereplőit egyesével elküldeném megkövezni az arabokhoz...Lehet én értelmezem félre az egészet,de mintha ezek a retkek arra tanítanák a nőket,hogy minél nagyobb ribancok legyenek?(mármint ha most nem lenne már totális csőd az egész női társadalom a világon :D és most várom majd a "biztos csalódtál a párkapcsolatban" vagy a többi sablon dumát amit ilyenkor benyomnak ide :D)


20/f


2011. nov. 26. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
azok de vannak benne jó csajok :D
2011. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A született feleségek nagyon tanulságos kis sorozat. Én is tolom, szerintem kib4szott jó.


Nézz meg 3 évadot és rájössz, hogy f4szságokat írtál.


21/F

2011. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ember! te melyikről beszélsz? :D:D:D a vörhenyes féregről vagy arról a szőke bitófára való vén tehéntől?:D kicsit messze állnak ezek a "jó csajtól" :D
2011. nov. 26. 11:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

igen csak te gondolod így:D

a szex és new york-ból nem láttam egy részt sem de a született feleségek nagyon jóó:)

tanulságos,nem sablon sztori,valamikor szomorú is, szórakoztató és viccees:D

16L

2011. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A Született feleségek a legjobb sorozat manapság, a többit már meg sem lehet különböztetni egymástól.

A Szex és New Yorkot nem különösebben szerettem, de tanítani az sem tanít, hanem már létező új, divatos életstílusokat mutat be.

2011. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, pacsi neked! :D Nekem nem is az a bajom, hogy ribancságra tanít, mert csak azt lehet, akit a szülei nem neveltek meg, de annyira bugyuta sorozatok... Még csak nem is a feminista rész a bajom, csak nekem nem üti meg a szintet, nincs számomra mondanivalója, ez van...


22/L

2011. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
igen jól gondolod én is a minap tettem fel egy kérdést a szex és new yorkal kapcsolatban....
2011. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
szerintem is fos...de ezt miért itt osztod meg?:D
2011. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek.
2011. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Nézzd akkor a Sons of Anarchy-t!
2011. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!