Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! Mik azok a cuccok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Mik azok a cuccok amik idegesítenek?

Figyelt kérdés
Az után érdeklődnék, melyek azok a női ruhák,cipők egyéb termékek, amelyek bennetek "csak ezt ne!" érzést keltenek? Hogy értsétek miről beszélek pár példát felsorolok pl: ezek a szőrös yeti csizmák, telitalpú cipők stbstb... akár képet is linkelhettek.
2011. nov. 26. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hülye kérdések
2011. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz válaszolni, akkor inkább kímélj az efféle hozzászólásoktól.
2011. nov. 26. 13:46
 3/12 anonim ***** válasza:

yeti cipő

affektálás

műköröm

műszáj

hisztéria

gumióra

ugg (szobai) csizma

dagadt lányon cicanadrág

2011. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen a telitalpú cipők amiket ált. cigányok hordanak nemtom hogy hívják mi holdjáró cipőnek hívjuk :D A másik ami nekem nem tetszik, az a hatalmas karika fülbevalók, engem az is a cigányokra emlékeztet. Más most hirtelen nem jut eszembe *-)
2011. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MedveLámaEmber ***** válasza:

az a converse mutáns valami aminek az eleje olyan mint egy tangapapucs a hátulja meg mint egy cipő

ha "walaki" mindent w-vel ír v helyett, de ez nem ruha

2011. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Útálom ha egy csaj teljesen logikátlan!

Cuccok? Az oda nem illoek. Pl télen magassarku.

2011. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A mintás gumicsizma :D (nem tudom mi a szakkifejezés rá)

Gumióra vagy mi a szösz..

Telitalpú cipők között van sok undorító, de vannak jók

2011. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Converse márka egy az egyben.

Túl nagy karika fülbevaló.

Szakadt farmer

műköröm

színes kontaktlencse (mert nem látom a szemét)

napszemüveg indokolatlan használata (mert nem látom a szemét)

2011. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
van egy-két cucc ami nagyon irritál. Van ez az újfajta nőilábbeli, sztem iszonyat ronda, ilyen szandálszerű, de a csaj sarkát teljesen eltakarja, és még a boka fölött is szíjak fogják át a lábat. Az ókori rómaiak hordtak hasonlót. A másik nagyon illúzióromboló, ha egy csajon rövidszoknya van, de alá harisnyát vesz. Ez soha sem értettem mire jó. Mi szép női lábakat akarunk látni csupaszon, pont erre jó a miniszoknya, akk miért kell elrontani az összképet? De a legrosszabb az a fajta fürdőnadrág, ami két részes, de a bikini alsó részénél elől vékonyodva felnyúlik a szövet teljesen a melltartóig, ahol egy karika vagy hasonló fogja össze az egész hacukát. Nálam ez a legrosszabb.
2011. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen a saru, az engem sem nyűgözött le. a mini szoknya harisnyával kezdjük ott hogy már nem is divat... és engem is idegesít RÁAÁDSUL nyáron ha meglátok valakit ezzel a kombitáciűval járkálni... az pedig azt hiszem a tankini lesz (nem vennék rá mérget) az nem is áll sok mindenkinek jól, és amúgy is... éljen a bikini. további válaszokat is várok :)
2011. nov. 26. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!