Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A FÉRFIAK mikor kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A FÉRFIAK mikor kezdenek SZŐRÖSÖDNI?

Figyelt kérdés

kb hány éves koruktól lesz jelentősebb szőrzetük mellkason,has környékén? és van ennek valami folyamata,hogy először egy bizonyos ponton lesznek szőrösek,és utána fokozatosan a többi helyen is?

imádom a szőrös pasikat:D de az én koromban még mindegyik csupasz,és nemtudom hogy ilyenek is maradnak örökre,és nemértem még miértnem szőrösek.. egyeseknek még a lábuk is olyan mintha gyantáznák:D

15/L és csak kiváncsiságból.


2011. nov. 24. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
hát én már 16 évesen úgy néztem ki mint egy majom
2011. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

6-7 évesen már tiszta dzsumbuj volt a farkam:)

Most már jobban hasonlítok Csubakkára....

2011. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen már borotválkoznom kellett az arcomon és kezdtem máshol is szőrösödni. Ez inkább a génektől függ, van aki csak 18 éves kora után.
2011. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Legjobb barátom 15 évesen szőrösebb volt mint én most 21 évesen O.o Az már más tészta, hogy én most pont optimális mennyiségű szőrzettel rendelkezem, ő meg már olyan mint egy makákó :DD Vagy jeti... Még a hátás is szőrös szegény... Szóval kicsilány, örülj, hogy a pasik még 15 éves korikban csak pejhesek :D:D

Amúgy meg keress 20 éves srácot... Manapság már nem számít annyit a korkülömbség.

2011. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

A FÉRFIAK nem kezdenek szőrösödni, mert már szőrösek.

Talán a FIÚK...

2011. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Általánosban volt egy osztálytársam ő már 14 évesen szőrös volt. Viszont van egy haverom most 30 körül van, azt alig van rajta szőr. Van vagy 6 szál szakálla.
2011. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mindenki máskor kezd el, nekem pl már 14évesen borotválkoznom kellett rendesen, és direkt fazonra meghagytam vhogy a szakállam és mindenhol nagykorúnak hittek :D lábon karon mégfiatalabb koromban nőtt de ez a származásom miatt is van (olaszoknak és araboknak köztudottan erős a hajuk és szőrük)

amúgy van olyan akin huszonévesen is alig nő szőr, szóval mindenkin máskor kezd

2011. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem a hónaljam 12 évesen a bajuszom meg 13 évesen de alig látszott akkor,arcomon nincs szőr csak a bajszomon 15/f
2011. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hát intim tájékon tizen egy-két évesen, de hasam (leszámitva azt a csikot a köldökig) meg hátam meg a seggem (szerencsére) még most se szőrös. borotválkozni úgy 19 évesen kezdtem; világos szőröm van mindenhol, szerencsére nem volt feltűnő amíg kis pihék voltak csak. egyik haveromnak már 7. ben látható bajsza volt, szegényt sokat cikizték miatta.
2011. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
1 éves korban is szúrösödnek, csak olyan jelentéktelen ez a mérték, hogy nem láthatod
2011. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!