Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vágyom barátnőre, gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vágyom barátnőre, gond van velem?

Figyelt kérdés

Most ez nem lesz népszerű kijelentés, de én egyetlen pozitívumot tudok felhozni a barátnő mellett, mégpedig, hogy szinte bármikor puncihoz juthatok. Tényleg ez az egy.


De egyáltalán nincs szükségem másra, egy emberre, aki meghallgat, egy érzelmi támaszra, szerelemre, semmire. Tényleg, ez az egy jó dolog, amit fel tudok sorolni mellette, mert így azért jóval ritkábban van szex.


Nekem a heti 7-10 alkalom lenne az ideális, de ezt a mennyiség barátnő nélkül sajnos nem kivitelezhető. Ennyi pénzem meg nincs prostikra, igazából nem is vágyom rájuk.


Én mindig is a magam ura voltam, azt csinálom, amit akarok, nem kell alkalmazkodnom senkihez, ez a legideálisabb állapot számomra. Megoldottam az érzelmi problémáimat, egyszerűen teljességgel irányítom az életem.


2011. nov. 26. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
monogámia a megoldás
2011. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy vegyek feleségül valakit? Szerintem te valami más szót akartál ide, vagy nem tudod pontosan mit jelent ez a szó. Ha barátnő nem kell, akkor minek legyen feleségem?
2011. nov. 26. 15:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 20 éves vagyok, ez kimaradt.
2011. nov. 26. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha így jól érzed magad akkor nincs probléma.
2011. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

35 vok, a véleményünk a kérdésben egyezik, csak az okok mások,

én vágyom "egy emberre, aki meghallgat, egy érzelmi támaszra, szerelemre, mindenre" , de párszor rácsesztem, már ugy vok vele, hogy jobb egyedül, mint szar kapcsiban, elnyomom a "falkaösztönt", az ember alapban társas lény.

Sugok, tarts "kisállatot", én is azt csinálom, mindig van olyan csaj aki boldogan együttél veled, ha eltartod, és olcsóbb mint a k.rva , meg meghittebb is a filing.

2011. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs gond, én ugyanígy vagyok ezzel lány létemre, el se tudnám képzelni, hogy legyen mellettem valaki.

Előtted van még az egész élet, nem kell ezen görcsölni. A fő, hogy így jól érzed magad. :)

2011. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még gyerek vagy az elmondottak szerint..majd ha megérsz, akkor meg fog változni a véleményed, hidd el :)
2012. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!