Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen egészséges elkezde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen egészséges elkezdeni maszturbálni?

Figyelt kérdés
Sokszor vágyom hogy maszturbáljak de nem tudom hogy lehet-e már. Ha egészséges és szabad akkor milyen formában ? 14/L
2011. nov. 26. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
miert ne lehetne legtobben mar 11 eves koruk ota csinaljak
2011. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor ideális elkezdeni, amikor már tényleg nagyon vágyik rá, és tudja, hogy mit csinál. Addig fölösleges.

Én 14 évesen kezdtem, akkor már tényleg nagyon vágytam rá és innen-onnan megtudtam nagyon sok fontos információt.


Mivel a maszturbáció nem egészségtelen, nincs korhoz kötve.

16/L

2011. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs korhatárhoz kötve, vannak lányok, akik már 5-6 évesen is csinálják

ha eddig nem próbáltad épp itt az ideje, ha feltetted a kérdést, akk vágyaid már vannak, akk elég érett vagy már rá.

Az hogy hogy, szerintem mindenki érzi, ha meg mégse, akk a csiklóddal próbálkozz.

2011. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor majd elkezdem félelem nélkül. :) De majd ugyis ráérzek.
2011. nov. 26. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha már a fejedben eldölt, hogy maszturbálni szeretnél akkor már elég érett vagy rá. Ismerd meg a tested azon részét is.

( beszámolhatnál nekünk, hogy , hogy sikerült az első )

2011. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hhhhh... 50 eves korodig!

Jezusom.. en mar oviban is csinaltam.

2012. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!