Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Büntetik a prostitúciót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büntetik a prostitúciót?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért nem csapnak le az ilyesfajta oldalakra? [link]
2011. nov. 26. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor büntetik ha pénzt kérsz érte mert az "üzletszerű kéjelgés"
2011. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert nem magyar szerveren üzemel és abban az országban, ahonnan bérlik a domainnevet ott a prostitúció legális. pl a napiszar.com is küldföldi szerveren van ezért nem tudják megszüntetni.
2011. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:

Miről beszéltek? A beszamolok.com az IP-je alapján interware-nél van (OK, már GTS)...


A prostitúció egyébként általános esetben nem büntetendő.


A wiki szerint: "2007 óta lehetséges Magyarországon egyéni vállalkozói engedély kiváltásával legálisan is űzni ezt a foglalkozást, számlát adni a szolgáltatásról és adózni utána."

[link]

2011. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés! Elvileg nem lehet direkt hirdetni. Blikkben is társkeresőnek van álcázva a dolog az apróhirdetésekben. A neten meg képpel, sok helyen árral hirdetnek!(korábban a beszámolókon is voltak árak megjelölve)

Én úgy tudom, hogy az egyetlen ami legális az az ha saját ingatlanon belül űzi az ipart. Persze a legtöbbnek nincs is saját lakása.

2011. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:

Ja, a prostitúció elősegítése viszont illegális, afaik.

Tehát az említett oldal tényleg necces lehet emiatt.

Egyébként ha senki nem kényszerít senkit semmire, akkor nincs ezzel baj. Nem kötelező igénybe venni, én sem vettem igénybe soha.

2011. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az ük.-t mär igen regen eltöröltek, maximum ha läny (utcai prostituält) nem megfelelö helyen äll, szabälysertest (es nem büncselekmenyt!) követ el. Elvileg ki kellene jelölnie minden nagyobb värosnak zonät, de pesten en csak egyröl tudok a Gubacsi uton.
2012. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, kedves elsö hozzäszolo: az ük. es a prostitucio egy es ugyanaz, csak az ük. a hivatalos megfogalmazäsa volt (amig a paragraffusbol nedm töröltek)
2012. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!