Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így ez a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ez a fiú velem?

Figyelt kérdés
a fiúval fogok táncolni szalagavatón,de mikor táncolunk olyan merev,van hogy a lépéseket is elrontja.és ha szólok hozzá kerüli hogy a szemembe nézzen,meg mondtam neki valamit és mosolygót rajta,de nem nézett a szemembe.
2011. nov. 26. 16:15
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
elrontja a lépéseket ,ezáltal én is meg mindig ha elrontja a lépeseket mondja h bocs stb. az utóbbi időben lett ilyen,mikor elkezdtük a táncot nem volt ennyire ideges ,mint az utóbbi időben.
2012. jan. 15. 20:44
 22/30 anonim ***** válasza:

Igazából az élet túl rövid, hogy állandóan várakozzunk. Kérdezz rá, miért ilyen ideges, ha táncoltok. Valószínűleg tetszel neki, csak még tapasztalatlan, hogy ezt másképp a tudtodra hozza. Persze várhattok heteket-hónapokat, mire megkérdezi valamelyikőtök, de minek?! Addig is bizonytalanságban legyetek?

Szerintem kérdezz rá finoman, aztán lesz, ami lesz. Ennél rosszabb már úgy sem lehet, hogy nem tudtok rendesen táncolni. :P

2012. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

szerintem meg viselkedj 18 éves nő módjára, és beszélgess vele, kérdezd meg hogy milyen volt a napja, oldd fel a feszültséget.

de egyébként ne bízd el magad, lehet hogy nagyon nem tetszel neki és alig várja, hogy vége legyen a próbának.

2012. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
és ha nem azért ideges,mert tetszek neki?
2012. jan. 15. 20:55
 25/30 A kérdező kommentje:
ha mondok valamit,mosolyog rajta,de nem nagyon beszél.
2012. jan. 15. 20:56
 26/30 anonim ***** válasza:
beszélj vele a táncról. nagyon nehéz ám témát találni...
2012. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
hát ha meg ennyire nyomorék, akkor ne is törődj vele. szólj rá, ha elrontja, máskor figyeljen jobban.
2012. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
most tetszek neki vagy sem?
2012. jan. 15. 21:01
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki, de az is lehet hogy még enm volt barátője vagy lány barátja soha, és zavarba hozza hogy tánc közne közel vagytok egymáshoz. Van ilyen :DKérdezz rá.
2012. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ja. Na meg már mi történt azóta?
2012. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!