Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem baj, hogy nem akartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baj, hogy nem akartam többet? L/15

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem bulizni, és a házibuliba össze találkoztam azzal a fiúval (16 éves), aki néha hajtott rám, és el is hívott magához, de még se mentem el mert csak szexre kellettem volna neki ( ami persze nekem nem kell még szűz vagyok) , aztán ő is besértődött. Feltűnően nézett azután több hétig. Aztán most tegnap a buliban leült mellém, azaz lefeküdt, én ültem, ölelgetett puszilgatott, meg is csókolt, én kicsit csókoltam vissza, aztán többször próbálkozott de csak puszit adtam neki, de azért úgy hozzám ért, aztán haza kísért, és közbe útközbe és ölelgetett meg csókot akart. Nem baj, hogy nem csókoltam vissza, és nem mentem vele ágyig?
2011. nov. 26. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még ne töcskölj. akkor se ha egy kanegér liheg melletted.
2011. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De, most miattad nem születhet meg egy új élet!


Olyan önző vagy! -.-


Komolyra fordítva a szót: a fúk annyira fognak becsülni, mint amennyire te magadat. Ha úgy érzed egy numeránál többet érsz ,akkor ne rinyálj, hogy nem feküdtél le vele, ha meg annyit érsz, akkor se rinyálj hanem tedd a dolgod!


De vegyél gumit és védekezz, mert kár lenne azért a szerencsétlen kis porontyért!

2011. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ugy látszik neked a szex nem egy olyan dolog,mint a ribiknek,szerintem akkor csináld először, ha szerelmes leszel,de minden esetre ne azért, mert valaki anyira nyomul.
2011. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legnagyobb szükséged egy felvilágosító órára lenned, de gondolom nincs benned annyi kurázsi, hogy a kedves édesanyádat megkérd erre.


15 éves gyerek. Ebbe a korban szexelni azért veszélyes dolog (a szülő tudta nélkül), mert NINCS 100%-OS FOGAMZÁSGÁTLÁS!


Előbb azzal legyél tiszában, hogy mit csinálsz, ha terhes leszel? Hogy oldod meg?


Tök aranyos, hogy a párkapcsolatokon agyalsz, meg hogy ki fektessen meg, de ébresztő kiscsillag ,ez itt a valóság! Ha terhes leszel, mert a barátod nem tudja rendesen használni a gumit, vagy kilyukad ,akkor mit csinálsz? Kihez fordulsz? Az osztálytársaid kibeszélnek majd a hátad mögött, anyádra meg lesajnáló pillantást vett mindenki, hogy 'ez is kurvät nevelt a lányából'.


Előbb legyen eszed, aztán jöhet minden más!

2011. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!