Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kedves, aranyos fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kedves, aranyos fiú, aki járni akart velem, mivel én nem akartam, megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk. Pénteken együtt megyünk moziba kettesben, félek, hogy esetleg többet akar. Mit csináljak ha mondjuk megcsokol?

Figyelt kérdés
Az elején tisztazzam vele, hogy tényleg csak mint barátok jöttünk el, szoval ne is probalkozzon, vagy inkább ne szoljak?
2009. júl. 21. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyértelműen megmondtad neki, hogy csak haverok lehettek, és ezek után próbálkozik, mondd neki, hogy ez így nem fog menni, és hagyd ott. Amúgy meg minek mész vele moziba??? Egyébként meg észre fogod venni, ha meg akar csókolni, nem lehet csak úgy véletlenül megcsókolni valakit....
2009. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Először is, az elején ne kezd el mondogatni neki h "csak barát". Ha többet akar majd, akkor leállíthatod, de a barátság sem volt túl jó ötlet. Így csak neki kellemetlen: szeret,de rossz hogy tudja ott vagy mellette ennek ellenére nem lehet köztetek smi. Ha a mozit "jól" viseli, nem akar többet lehettek haverok, de ha többet akar mindenkinek jobb ha nem vagytok barátok, se haverok...
2009. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy srác beléd szeret, de ezt nem tudod viszonozni, akkor TILOS vele elmenni moziba, vagy bármi mást csinálni, mert egyrészt még úgy is veheti, hogy csak kéreted magad, másrészt így soha nem fog kigyógyulni belőled!
2009. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ne menj vele kettesben moziba... ilyet csak az csinál aki akar valamit a másiktól. amúgyis hogyan gondoltad ezt a barátságot, hogy közben ő beléd van habarodva? inkább ne barátkozz vele, ha már járni nem szeretnél, a barátság az az ahol mindketten barátságot éreznek a másik iránt, így a tiétek már eleve nem lehet az.
2009. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van egy részről, de nem értem hogy mért ne lehetnénk mindezek ellenére barátok...ő már akkor akart velem járni mikor még nem is ismert, aztán egyszer randiztunk, sokáig nem volt semmi, csak msn-n beszéltünk, majd sms-ben megirtam h én semmi komolyat nem akarok, ő ezt tiszteletben tartja, és továbbra is msn-zünk, megértsük egymást, mért ne mozizhatnánk?

Jo persze ha rám mozdulna, akkor megmondanám h emiatt a barátság se működhet tovább kettőnk közt

2009. júl. 21. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szerelmes beléd!! Nem akar a haverod lenni, ez csak kamu! Csak veled akar lenni, mert kíván, mert szeret!! Azzal csak kínzod, hogy ha haverkodsz vele. Lehet, hogy ezt nem vallja be, mert szeret, de neki is az lenne a legjobb, ha minél előbb kiszeretne belőled. Ez viszont úgy nem megy, ha találkozgattok... Voltál már vala viszonzatlanul szerelmes? Ha igen, tudnod kell milyen szar érzés. Gondolkodj józanul! Ennél már csak az lenne gázabb, ha a fiú ügyeidet is vele akarnád megbeszélni!
2009. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb elkerülni az ilyet, hogy neked nem kell a srác, de barátkozzatok és menjetek ide-oda. Ha többet akar, meg fogod érdemelni... Legyél következetes, ha nem akarsz semmit, akkor így se bíztasd szerencsétlent, hagyd a manóba,hiába legyezi a hiúságodat..
2009. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Egyetértek a kerdezővel, hát persze hogy lehettek barátok. Az én véleményem az, hogyha barátként bánsz a fiúval, akkor az nem bíztatás, hanem segítség, mert segít abban, hogy az ő részéről is barátivá váljon az érzése. Tudom, hogy nem ez az általános nézet...

De amikr egy fiú azt tapasztalja, hogy nem csillogó, ábrándos tekintettel néz rá egy lány, hanem amolyan barátian, a hangsúlya is olyan amikor beszélnek, arra ösztönzi, hogy vizsgálja felül mit is érez, mi is van köztük, és rájön, hogy ez nem szerelem, hanem mégis inkább barátság. Az elejétől meglévő szimpátia a fiúban meg jó hogy megvolt, csak épp egy barátság lett belőle és nem szerelem, ha az is felmerült benne, hogy esetleg az is lehetne...., akkor is a végeredmény a lényeg, és nagyon szép dolog a barátság is. Szerintem megelégszik ezzel, sőt. Én előre azért nem mondanám, hogy ne próbálkozzon, mert az olyan mintha félnél tőle, hogy próbálkozik majd, és nem bíznál abban, hogy megígérte, hogy tiszteletben tartja, hogy csak barátok lehettek. Én úgy fogalmaznám meg mozi előtt ezt, hogy: De örülök, hogy be tudtad és tudod tartani, hogy csak barátok legyünk, milyen klassz, hogy barátok vagyunk.... így valahogy mondanám.

2009. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz! Én halálosan szerelmes lettem 2 éve a legjobb barátomba. Azóta is a legjobb barátom, tudja hogy bejön nekem nagyon. És mindent megtudunk beszélni, mindent elmondunk egymásnak. Szoktunk kettesben lenni. De sose történik semmi. És szerintem is lehettek barátok ettől! Ha szeretnéd hogy jobban kifejtsem a véleményem, irj privát üzit nekem! Puszi
2009. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 2 válaszoló sokat segített!
2009. júl. 21. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!