Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik alak normálisabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik alak normálisabb?

Figyelt kérdés
1. [link] 2. [link] 15 éves lány vagyok és olyan alakom van,mint a 2.képen lévő csajnak,viszont a barátnőim pont olyanok,mint az első képen lévő csaj..és ők a menők,fiúk szaladnak utánuk,mert bomba alakjuk van.Nem azért tetem fel a kérdést,hogy azt irjátok,hogy én szebb vagyok,vagyis jobb alakom van,de szerintetek is az első csajnak jó alakja van?Mikor nézem barátnőimet,akkor nekem olyan furák..olyan kislányos alakjuk van.szerintetek melyik jobb 15 évesen?
2011. nov. 26. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
mind a kettő szép :D
2011. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyikkel sincsen baj. Szerintem nem az alakjuk miatt rohannak utánuk. Lehet, hogy szebb az arcuk, jobban öltöznek, ami jobban kiemeli az alakjukat, kedvesebbek, humorosabbak vagy csak jobban kelletik magukat...
2011. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő szép, de a soványabb, az 1. azért szebb


a második 15 évesen azt jelenti, hogy hajlamos a hízásra, pár év múlva elszaladhat a testalkata, ha nem figyel magára

szerintem nem kell kétségbe esni, egy 15 éves lány testalkata még sokat alakul, változik

figyelj magadra, sportolj

22-23 évesen ki tudja hogy fogsz kinézni? és ki tudja a barátnőid hogy fognak kinézni?


fiatal lányokban a soványabb a szebb szerintem, de a másik sem csúnya, csak nem mindenkinek tetszik annyira


azt meg biztosra veszem, hogy ha szexre kerülne a sor, akkor nem válogatnának a kisfiúk ilyen finnyásan

mellesleg egy 15 éves kisfiúnak milyen lehet a testalkata? egy kis nulla

a lányok azért 15 évesen már nőiesebbek

2011. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem az első jobban bejön
2011. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a másodikra szavazok. A nőiesebb idomok jobban bejönnek, mint a kislányosok. :D Az is lehet, hogy ugyanolyan szépek vagytok, csak a többi csajnak van egy plusz kisugárzása, ami vonzóbbá teszi őket.
2011. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a "sovanylany" nagyon kis csaj, de 15-16 évesen ő jött volna be inkább. most 22 vagyok, egyértelműen a sokkal nőiesebb, második képen látható nő jön be!
2011. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, aki azt mondja, hogy az első kép a bomba alak, azt kiröhögöm. Nekem valami hasonló az elképzelésem: [link]

meg ez

[link]

Én nő vagyok. De kb. az összes kis 15 éves úgy néz ki, mint egy szál bot, még fejletlenek, de te már nőiesebb vagy, örülj neki. Hülyeség az, hogy 22 éves korodra dagadt leszel, csak mert tiniként nem vagy csont vékony. Én is husibb voltam, most 20 vagyok, és vékonyabb. Most lehet, hogy a csontvázak kellenek a kis 15 éves csávókáknak, de később, illetve a kicsit idősebbeknél te vagy/leszel előnyben. Szerintem.

2011. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó:köszönöm a választ!
2011. nov. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!