Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benne van a hiba, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne van a hiba, vagy a lányokkal van a probléma?

Figyelt kérdés

Úgy látszik csak a tökéletes kinézetű srácoknak lehetnek barátnőik, én nem vagyok az tehát nekem nem lehet. Gondolkoztam hátha magamba kellene néznem, de nem hiszem szerintem a lányokkal van a probléma.


Hiába próbálkozom nem tudok felszedni egy csajt, pedig szerintem pont a legjobb évben vagyok 18-28 év között... Áhhh, hagyom is minden nő egy ****nc. Inkább nem is ismerkedek hanem itt fogok hisztizni.


2011. nov. 27. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bármennyire is hihetetlen annak, akit nem vert meg előnytelen külsővel a sors, egy csúnya srácnak tényleg nincs esélye egy lánynál se.
2011. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Kifejezetten férfias viselkedést tanúsítasz:) Ha senkivel nem sikerül, igen is benned van a hiba. Tudom, könnyebb azt mondani, hogy ááá, a nők a hibásak, de akkor miért él nagyon sok NEM tökéletes ember harmonikus párkapcsolatban? Szállj magadba, és ne hisztériázz, azt a csajok se bírják. Ismerkedj, de ne nyomulj, előbb-utóbb lesz valakid.
2011. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hátha ennyi eszed van, ne is csodálkozz hogy nem kellesz egy lánynak se
2011. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igazad van, a magyar nőket csak a külső érdekli, gyere ki te is külföldre, itt nem ilyenek a nők.
2011. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Így van, minden csaj r*banc!! Hisztizz inkább! Vagy akár lehetnél öngyilkos is! Akkor még történik is valami. Vagy lehetsz homoszexuális!

Hajrá, hajrá, hajrá!

2011. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
:D komolyan mondom, haláli ez a szex, szerelem kategória, ez a napi telenovellám :D 5 perc olvasgatás felér az argentinok filmre vitt szenvedéseivel és intrikáival
2011. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán a külsőtől függ ,hogy találsz e valakit.Nagyon sok "csúnya" embert láttam már a párjával. Én szerintem pl nem vagyok bányarém mégse találok senkit mert bénáznak a pasik, de valszeg vagy én csesztem el vmit nagyon vagy nem találtam még hozzám valót, szóval a sajnáltatást fejezd be mert attól nem lesz jobb semmi, add magad ne eröltess semmit és majd találsz valaki hozzádvalót.19/L
2011. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Alapjában véve igazad van, aki nem tud jó külsőt és pénzt villantani, az egyedül marad.

Nem csak ma van ez így, hanem már évezredek óta ez alapján választanak a lányok párt.

Ezen lehet keseregni, meg lehet leszarni.

Utóbbit javaslom.


Én is azt látom, hogy még a legcsúnyább lány is hatalmas elvárásokkal ismerkedik, válogat a fiúk közt. Ez tény.


A jó, gazdag pasik persze nem panaszkodnak, nekik fel sem tűnik, hogy mi alapján választanak a lányok, mert mindig benne vannak a szerencsés kiválasztottak között.

2011. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
totál igazad van, itt jó hisztizni! csak ne felejtsd el mellette csinálni a dolgaidat is. pl: munka, tanulás, egzisztencia megszerzése. ez sokkal fontosabb mint a csajozás, és nem utolsó sorban értelmesebb időtöltés mint buta, beképzelt lányok után futni.
2011. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem a kinézet nem minden.Ha kedves vagy és megétő akkor egy lány beleszeret a belsődbe és akkor a külsőd is meg fog neki tetszeni.
2011. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!