Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek felkelti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek felkelti az érdeklődéseteket egy olyan lány, akiről úgy látjátok, hogy nem érdeklitek, de mégis nagyon tetszik nektek? 19/L

Figyelt kérdés
mert nekem nagyon tetszik egy fiú, de nincs bátorságom még csak szemezni sem vele, ezért sokszor átnézek rajta, de közben meg annyira sajnálom, hogy nem tudom kimutatni, hogy tetszik.. és úgy érzem én is tetszek neki..azért még nem fogja feladni, hogy megismerjen, ha azt látja, hogy közömbös vagyok?
2011. nov. 27. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

ku.rvára nem.

19f

2011. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol szoktatok találkozni? Beszéltek egymással? A fiú hány éves?
2011. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem abból csak szopás lenne :D
2011. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha rideg és közömbös vagy, akkor mégis hogy a p.csába érdeklődjön irántad? Találja ki a gondolataidat?
2011. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok rideg, csak nem nézem folyton, és ezért valószínűleg nem tudja, h tetszik nekem.. de azért mindig mosolygok, szóval nem vagyok rideg
2011. nov. 27. 19:14
 6/8 A kérdező kommentje:
egy suliba járunk, velem egyidős
2011. nov. 27. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

ha nagyon-nagyon tetszik akkor felkelti, de ha nem adja jelét akkor kizárt dolog, hogy történjen valami...

pár pofon után rájöttem, hogy aki adja az elérhetetlent és a közömböst az azért van, mert elérhetetlen és közömbös :D

2011. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy teljesen őszinteségre épülő kapcsolatot, így ha valakinek bejövök, de ő mégis játssza az elérhetetlent és a távolságtartót, akkor már hazugsággal kezdődik az egész.
2011. nov. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!