Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért de félek hpgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért de félek hpgy el rontom az elsö csokot?

Figyelt kérdés

MIT CSINÁLJAK HOGYNE ÉZZEN HÜLYÉNEK?

16/L


2011. nov. 27. 20:56
 1/8 A kérdező kommentje:
BOCSI CSAK SÖTÉT BE IRTAM IGY MÉG EGYSZER A KÉRDÉS: NEM TUDOM MIÉRT DE FÉLEK HOGY ELRONTOM AZ ELSÖ CSOKOT?
2011. nov. 27. 21:03
 2/8 anonim ***** válasza:
NEM VAGYOK TAPASZTALT EBBEN DE PRÓBÁLTAD MÁR KIKAPCSOLNI A CAPS LOCKOT?
2011. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Caps lock ki.


El fogod.. de tényleg, nincs az a tökéletes ember, aki először jól csókol. Te jó helyzetben vagy, csaj vagy.. téged megcsókolnak, aztán ha ráérzel, úgyis visszacsókolsz majd és akkor már nagy baj nem lehet.

2011. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na figyelj, csaj! :) irhattad volna azt is, h nemtudsz csókolózni. :) nem baj, viszont mindent elmondok, hogy az első csókod feledhetetlen legyen. amikor olyan a helyzet, akkor közeledtek egymás felé.előbb adj szájra puszit, és utána gyengén kezd el csókolni; nyisd ki a szád tapadj az övére.. tudod... és a nyelveddel óvatosan végezz az ő nyelve körül körkörös mozgást. a tempót ketten fogjátok diktálni, szóval nyugi :) a másik: miután úgy érezted hogy elég a csókból, óvatosan szállj ki a szájából, közben csukd azért össze a szád, nehogy úgy járj, mint egy ponty :) aztán fűszerezd meg a dolgot, miután kiszálltál a szájából, adj neki még egy puszit a szájára! apróbb tanács: ne dugd le a nyelved a torkán. kicsit kell csak átdugni :) azt is érezni fogod! remélem segítettem valamennyit! --Chocky--
2011. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, csak egy a baj h a fiu már tspasztalt
2011. nov. 27. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj. Akkor lebegtesd meg neki, hogy neked ez lesz az első csókod. Vannak olyan fiúk, akik szeretik, hogy elsők lehetnek. Hátha plusz jó pontot tudsz belőle kovácsolni. :)
2011. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaaa jaa igaz! inkább a tapasztalatlan nőket szereti. inkább fogadd meg azt a csókos tanácsot egy kicsit, de inkább legyél önmagad! ha mindenben az első vagy, akkor máshogy fog hozzáállni! nem fog kinevetni. tökélyére fogja fejleszteni veled a technikát! ;)
2011. nov. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ő tapasztalt, akkor nem nehéz viszonozni. Ha neki is te lennél az első kicsit nehezebb dolgod lenne, de így nem fogod elrontani nyugi :)
2012. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!