Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már a pasitoknak tartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a pasitoknak tartok valakit ha már többször csókolóztatok, pettingeltetek, de még csak pár napja ismeritek?

Figyelt kérdés
Vagy ti fiuk egy lányt már a barátnőtöknek tartanátok?
2011. nov. 28. 00:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Még nem akartam lefeküdni vele, még csak meztelenek sem voltunk..
2011. nov. 28. 01:09
 12/22 anonim ***** válasza:
Ne vedd az előző válaszokat túl komolyan. Ha egy fiú írt volna ilyesmit, mindenki tapsolna neki. 21L
2011. nov. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem tartanám a pasimnak ennyi után. Először még szánnék egy kis időt arra, hogy megtudjak pár dolgot róla, hogy egyáltalán szimpatikus-e emberileg, meg sok közös van-e bennünk stb. Meg nem kürtölném világgá egy hét ismeretség után a kapcsolatunkat.
2011. nov. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokért :)
2011. nov. 28. 01:22
 15/22 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen a g*ciputtonomnak tartanám a csajt, de barátnőként az életbe nem tekintenék rá.

És aki írta a "ha pasi írta volna ki", gondolom lehet akkor tapsolnánk, de ti néznétek le a tagot.

2011. nov. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

hát nem tom...én amikor megismertem a páromat nem engedtem csak úgy be a bugyimba...főleg úgy hogy csak pár napja ismertem....Pontosabban, kb másfél hónapig ismerkedtünk....összejöttünk és 1 hét után volt valami...

Nekem az egy kicsit gázos hogy pár nap ismeretség után valaki beenged valakit a bugyijába...Az ilyen kapcsolatok nem szoktak általában hosszú távúak lenni...(általában)...mi már több mint 4 éve vagyunk együt, lehet ha rögtön beengedem még a félév se lett volna meg...:)


úgyhogy sztem MÉG nem a pasid...majd ha kiderül hogy komolyabbak a szándékai akkor mondhatod annak...


L21

2011. nov. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem engedtem be a bugyimba...
2011. nov. 28. 14:49
 18/22 anonim ***** válasza:
nacin keresztül pettingeltetek? ezt nehezen tudom elképzelni....;)
2011. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
a pettingelés angolul simogatást jelent. ami csak csípő felett történt.
2011. nov. 28. 16:18
 20/22 anonim ***** válasza:
hát akkor ezt írd....mert sokak közte én is nem ezt a jelentést adjunk a pettingnek ;)
2011. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!