Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm túl sokat maszturbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túl sokat maszturbál miközben a szexben mindent megkap! Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat szeretnék kapni ha lehetséges...köszönöm!

Szóval arról van szó hogy a barátnőm túl sokat maszturbál miközben rendesen kielégítem,kinyalom és mindent megteszek neki és mindig elélvez,úgy érzem már rászokott a maszturbálásra és attól félek hogy nem kíván már pontosan ezért annyira,van olyan hogy napi 2-szer is csinálja magának....és már néha akkor is csinálja szerintem amikor annyira nem is kívánja...mintha rászokott volna vagy nem tudom...szóval tudom az embernek kell magával is foglalkozni néha napján de úgy érzem néha túlzásba viszi....


2011. nov. 28. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Munka közben talán nem tenné! Más lekötést neki!
2011. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ahogy írtad rászokott. férfiak körében is van ilyen. szeretheti bármennyire is a párját, megkaphat mindent, azért egyszer-egyszer veri magának.

a másik lehetőség, hogy kevés neki a szex. bármennyire is kielégíted, attól neki még, és még kell.

mindkettőnek lehet egyfelől fizikai oka (egészen egyszerűen szüksége van a kielégülésre) másfelől pszichés.

a fizikain nem érdemes gondolkoznod. neked is lehet, olyan dolgod, amiről nem akarsz/tudsz leszokni. lehet ez pl sport amit szabadban csinálsz, még akkor is, ha már 20 centis a hó.

a pszihés már kicsit más. pl lehet önértékelési probléma,(úgy érzi nem elég fontos valaki- a te - számodra, nem elégedett a kinézetével, úgy érzi ha már más nem, legláabb ő figyeljen magára) vagy feszültség a munkahelyén/iskolában, amit állandóan kompenzálni akar, és kell a számára a biztos örömérzet. de szerintem a maszti még mindig jobb, mintha inna, drogozna....

2011. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Kölcsönadod a barátnődet?

Nekem pont egy ilyen nő kell!Akit éjjel nappal kefélhetek ,mert sexuális étvágyam feneketlen és tényleg!!!Volt már éjszaka amit átkeféltem :)

Szerintem amiatt ne izgulj hogy maszturbál,mert legalább te könnyebben arathatod a babérokat!Sokkal jobb ez mintha valami fadarabot dugnál meg! :)

2011. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol itt a probléma? Dőlj hátra, és élvezd a show-t!
2011. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ezio89 ***** válasza:
Több sexre vágyik a barátnőd. Szét kéne tárcsáznod
2011. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Heti hányszor vagytok együtt? Beszéltél vele erről? Lehet még se érzi úgy, h eleget foglalkozol vele!

Én is mindent megkapok még sem elég, igaz ritkán, de ez nm idetartozik..

2011. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki,én is imádom a masztizást! pedig megkapom ami jár,a sexben.nő vagyok!
2012. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bandita71 ***** válasza:
egyszerűen ninfomán!
2012. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!