Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a barátom a játékról?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátom nem igen foglalkozik velem egy hülye játék miatt. Olyan 2 hete jelent meg és azóta egyfolytában azt tolja. Mikor nem volt a játék hetente 5X-6X találkoztunk, most meg mióta meg van ez a Skyrim nevezetű játék azóta heti 2X ha találkozunk és akkor is arról mesél egyfolytában hogy milyen karaktere hogy milyen szörnyeket,sárkányokat ölt le stb. Mit csináljak hogy leszoktassam? 2 éve vagyunk együtt szal nem akarok szakítani vele mert nagyon szeretem és ő is csak mikor van valami jó játék akkor képes hetekig el lenni vele:S


19/L 21/F


2011. nov. 21. 13:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
vótmá
2011. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. Ugyan ezt csinálja annyi külömbséggel, hogy mi nem heti 5× találkoztunk eddig sem, hanem max 3× és jóval többet beszéltünk. Most örülünk ha a heti 2!!! összejön de akkor is ez a téma. Legutóbb átmentünk egy ismerősünkhöz és ott is betelepedett az xbox elé:D

19L, 23F

2011. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
esélyetek sincs a Skyrim ellen:D
2011. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

És még ti jöttök azzal, hogy nektek férfi kell, és nem kisgyerek.

Nem az van, hogy a férfi nem érti meg a nőt(főleg nem azért mert nem is érdekli), pedig akarja, csak nem képes rá. Nincs logika abban, ahogyan éltek. Aztán pedig konokul kitartotok a rossz döntéseitek mellett, lásd a sok "a pasim elhanyagol", "a pasim megütött", "a pasim már nem kívánja a szexet" kérdést.

2011. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, lányok, szegény pasikat mért nem hagyjátok már egy kicsit élni? Tudom, néha idegesítő, én barátom is játszik, és képzeljétek, mi heti 1x találkozunk! Na és? Legalább van időm már dolgokra, van időm a csajokkal is bulizni menni, amire eddig ugye nem volt.


Egy idő után észreveszi magát a srác, hogy ti milyen baromi jól elvagytok nélküle is...és akkor jön a bújás+kiengesztelés. :)


Nem szabad annyira a pasikon lógni, mert egy idő után kiégnek, és rohadtul nem lesztek nekik érdekesek. Annyi időtök van, akár egymás agyára is mehettek pár év múlva. Egy életed van rá, hogy vele lógj. Később te fogod a gép elé zavarni :D


24/n (barátom 28/f)

2011. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez most mégis hogy jött ahhoz, hogy a barátja sokat játszik?:D
2011. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
az előző voltam és a 13:45-nek szólt:)
2011. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért nem a nevemen szólítasz?
2011. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Hát eléggé morbid de ,be álsz hozzá te is játszani vagy türelmesen ki várod hogy végig vigye a játékot netán meg unja.

De csinálj neki meglepit bármit amivel el kápráztatod .........

vidd el egy fasza helyre nem a kocsmára gondoltam lehet egy séta

légy kreativ. Dohányzik a barátod?????

2011. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem dohányzik és az a baj hogy elvileg a játék olyan hogy nincs vége, mert utána vannak ilyen hülye küldetések meg több karakter csinál stb... Egy fél évig tuti el tudna játszani rajta. Meg még annyi a baj hogy nem szeret kimozdulni, jó énsem annyira de ha már pl feljövök hozzá akkor ne mutassa már 100X meg hogy "nézd meg a karakterem! Nézd miket tudok csinálni? Farkasember vagyok! HŰ-Ha!... Elégé uncsi már. Lehet hogy tényleg az lesz hogy elmegyek a barátnőimmel bulizni azt majd csak észreveszi magát:(
2011. nov. 21. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!