Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért választ egy csaj egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ egy csaj egy kevésbé jóképű srácot?

Figyelt kérdés

Adott 2 srác, egy magas, jóképű, vicces, amolyan örök gyerek 30 éves pali, és adott egy 22 éves pont olyan kaliberű pasi, mint az első, csak alacsonyabb, nem olyan jóképű, sánta srác.

A csaj szép, csinos, kicsit furcsa, mivel nagyon csúnyán beszél, amolyan minden buliban ott vagyok csaj. Mindkét srácnak tetszik a csaj, de a csaj mégis a 2. srácot választja. Miért?


2011. nov. 28. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl a második értelmesebb, jobban lehet vele beszélgetni. Nekem soha nem volt szemponz, hogy mennyire jól néz ki egy srác, hanem hogy el lehet-e vele tölteni több napot egyfolytában CSAK beszélgetéssel.
2011. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 MariskaHargitai ***** válasza:
Lehet, hogy a csaj szerint a második a jóképű, az első meg csak annak hiszi magát. Esetleg az a 8 év a második javára...Lehet, hogy az alacsonyabbnak nagyobb a farka, vagy kedvesebb. Lehet, hogy alapból jó fej és vicces, a másik meg csak erőlködik. Akár az is megeshet, hogy az első mindenben jobb, mint a második ezért a lány nem érzi elég jónak magát hozzá...
2011. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Vagy életbelép az anyai ösztön, vagy a 2. srác valamit tud, amit te nem:P
2011. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert NEM minden a külső ;)!!!
2011. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű:

Az alacsonyabb jobb érzelmi hatást(ez egy összetett jelenség, nem akarom részletezni) tudott gyakorolni a csajra, aki erre képes bármit elér a nőknél.

A külső csak burok, sokkal többet számít ami alatta van. Ez pedig, hogy a csaj hogy néz ki teljesen irreleváns.

2011. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kevésbé jóképű?

Ki szerint? A 30-as "magas, saját magát jó képűnek tituláló és vicces pali szerint?


Vagy a csaj szerint? Ja..de várj..a csaj nem a 2-es srácot választotta?


Na ugye, hogy ugye, hogy a jobbat választotta


de tudod én sem értem, hogy itt vagyok én a világ legjobb pasija és miért nem minden nő engem akar hiszen rajtam kívül minden pali " kevesebb és rosszabbul néz ki" Azért mert hiába vagyok isten ha az adott csajnak nem tetszem..nincs általános mérce..te most vesztettél ez van...bezzeg ha téged választott volna akkor nem sírna a szád de isten adta férfiszépség:DD

2011. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért mert azt képzeli,h a kevésbé jóképű jobban megbecsüli,de idővel majd rájön h minden pasi egy kaptafára való.Tapasztalat

18/L

2011. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert az első pali el van szállva magától? Az előttem kommentelőnek meg csak annyit, hogy tudom sajnálni a pasiellenes hülyeségéért :)
2011. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert a 2. srác gazdagabb.
2011. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az első srác gazdagabb. Az apja a városba az egyik legpénzesebb. Amúgy meg mindkettőt ismerem, és a másodikban semmi extra nincs. Sőt. Amúgy a csaj az osztálytársam és megéri a pénzét + a 2.srác miatta dobta a 7 éves kapcsolatát.
2011. nov. 28. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!