Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok 185 centi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok 185 centi minimum akkor nem is kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon midnen lány azt írja, hogy neki 180 centi alatt nincs férfi, de inkább legyen 185-190 centi.Én 175-180cm vagyok kb. ezen nem is tudok sajnos változtatni, a szüleim sem magasak, mondjuk én nem is akarok magasabb lenni így is 44es a lábam, akkor még nagyobb lenne:S

De a lányok csak arra tudnak férfiként tekinteni aki 185+ magas:( Hiába akarok valamit egy lánytól, ha jön egy magasabb srác egyből dob miatta.


2011. nov. 21. 17:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. A magasságod teljesen megfelelő, én is 177vagyok és nem érzem hátrányát.
2011. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Ugye ezt te se gondoltad komolyan!?

A válasz nem!A magasság csak egy a sok közül!

2011. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Az én barátom 175cm, mondjuk én se nőttem túl nagyra (162cm). Amúgy amit a nők mondanak meg tesznek, sokszor nincs átfedésben. "Elméletben" nekem is jobban imponálnak a magas pasik, de mikor megismertem a barátomat (szóval BELSŐ tulajdonságok), tudtam hogy ő kell nekem, akár hány centi is. Őt tartom a legjobb pasinak így is:)
2011. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

170 is bőven jó sztem...


nálunk egyébként mindenki égi meszelő kivéve anyum.

faterom 202, én 194, hugom 186, anyum olyan 165 :D

2011. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

figyu ha 175felett vagy simán mondhatod 1 csajnak h 180 cm vagy.1 nem rohangálnak mérőszalaggal 2 az 5 cm nem feltűnő.

Álltalában nem a magasággal szokott csak gond lenni a csajoknál ez 1 gyenge kifogás....(részükről)

2011. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
nem is kifogás, hanem itt ezen az oldalon mindenki ezt írja, hogy 180 alatt nincs férfi, de inkább 185-190cm meg élőben is.
2011. nov. 21. 17:40
 7/30 anonim ***** válasza:

Akkor baromság amit kérdeztél, hogy én is akkora baromsággal fogok rá válaszolni:


Szóval ha nem vagy minimum 185 cm akkor nemhogy nem fogsz kelleni a lányodnak, de ha eléred a 26 éves kort akkor eladnak, rabszolgának, elvisznek Afrikába ahol, köztudottan 185 alatt nem léteznek emberek, az újszülöttek is 185 magasak minimum de az átlag ott 234, bár vannak szép daliás legények akik 300, 350-et is elérik. Na ott majd megtanulod hogy mi a fegyelem, beállítanak hello kitty pucolónak, majd megtanulod őket megfőzni, így max 40 évig élsz el kivéve, ha jelentkezel gladiátor harcra, ott törött sólyomcomb csonttal kell megküzdenek, a hasonló alacsonyabb, már-már alsóbbrendű fajnak címkézett társaiddal, ha ott nyersz akkor a sok sólyomcomb csontból csinálnak neked egy növesztő főzetet, Tibeti varázsmanó fing hozzáadásával, amit ha megiszol megnősz 185-ig mindenképpen, ha ez megtörtént akkor hazajöhetsz, és észreveheted, hogy a lányoknak tök mind1 milyen magas vagy ameddig nem vagy legalább olyan okos mint 1 galamb!

2011. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre 170-172 vagyok. Lassan is növök, meg alapból senki sem magas a családomban. (Apukám 169, régen is annyi volt és sose volt gondja a nőkkel, elvégre én is itt vagyok xD) Régen, amikor még sokkal alacsonyabb voltam, komplexus is társult mellé és nagy hátrányban éreztem magam párkapcsolat kialakítás terén. Viszont most már semmi bajom sincsen vele, és szerencsére a nők, akik megtetszenek egy milliméterrel sem magasabbak nálam. :) Való igaz, a mai generációk iszonyat magasra nőnek, a suliban, ahova járok, a fiúknak bő 70%-a 175 cm fölött van, és 40-50% 180 fölött, de nem zavar, nem minden 160-170 centis lány vágyik 2 méteres kigyúrt kopasz állatokra. :D
2011. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Miért? Írni te is akármit írhatsz. Te is leírhatod, hogy csak és kizárólag modell alkatú, hatalmas mellű és formás fenekű lányok jönnek be neked, és másnak nincs esélye nálad. Aztán elmész a géptől, belenézel a tükörbe, majd kimész az utcára és egyből lejjebb adod ezeket az igényeidet. Szóval javaslom te ne dőlj be az anoniman és mindenféle felelősség nélkül írogató emberek kommentjeinek...
2011. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

17:44 ez jó volt:D:D

Tényleg így érzem, mert nem tudnak mellém magassarkút felvenni a 170-175 centis csajok, és nekik ez fontosabb mint egy férfi érzései, ilyenek a nők.Egy 2 méteresnek meg annyi nője lesz amennyit akar.

2011. nov. 21. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!