Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a nagyobb mellű (persze kerek, feszes cicikre gondolok) lányok kezdenek háttérbe szorulni?

Figyelt kérdés

Az én arányaim: 99, 68, 94.

Ez inkább egy "közvélemény" kutató kérdés, nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra!


2011. nov. 28. 18:18
1 2 3
 1/21 kendrazoltan ***** válasza:
mindehez milyen magas vagy?
2011. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 kendrazoltan ***** válasza:
*mindehhez...
2011. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert sosem egy Nö melle miatt döntöttem amellett, hogy összejövök vele vagy sem.
2011. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem tutdom, hogy mit jelentenek ezek a számok...
2011. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
tudom*
2011. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy 13-15 évesnek nincs még "kerek, feszes cicije".Sőt valami furnérlemez van csak.De hát XXI. század van kérem szépen.Lyuk az lyuk.


+Az más tészta,hogy a mostani bulihelyeken már őket menő dugni.Vagy dugatni magukat..Nem tudom.Könnyebb a tyúk-tojás kérdés.

2011. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nekem a kismellü csajok jönnekbe,mert bisex vagyok, nyilván mert fiusak.

de,ha valamiért egy nagymellü csaj ejtirabul a szívem akkor nem "erőszakolom meg magam",hogy de csak kiscicis csajt szedekfel,hanem szeretem őt a nagy melleivel eggyüt.

Én nemhiszem,hogy háttérbe szorulnának a nagymellü lányok, ezt miből gondold?

2011. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Inkább képet linkelj, mint számokat, mert én sem értem:D

Amúgy lehet azért érzed így, mert manapság nagyon menő lett a mellplasztika, minden 2. csajnak lassan már szilikonja van, mind1iknek egyformán kerek. Lehet ezért gondolod ezt.

2011. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

165 cm vagyok.

Nekem az lenne a tippem, hogy az utóbbi években valamiért a nagyon vékony lányok korszaka köszöntött be, amivel semmi bajom, mert tartós párkapcsolatban élek, de észrevettem, hogy a fiatal lányok közül a vékonyak sokkal könnyebben találnak párt maguknak. Vannak hozzám teljesen hasonló felépítésű barátnőim, és nehezebben tudnak pasit szerezni maguknak, mint a többiek(pedig ők szexi felépítésű lányok).

2011. nov. 28. 18:26
 10/21 A kérdező kommentje:

Tényleg ez lehet? Divat lett vékony csajjal lenni? xD

Nem vagyok még öreg, de hogy a világ mennyit változott mióta én 18 éves voltam.....

25/L

2011. nov. 28. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!