Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mit gondoltok a mellüket plasztikázott nőkről (szilikonnal)?

Figyelt kérdés

Mondjuk megismerkedsz egy nővel, és kiderül, hogy a melle szilikonnal "tunningolt".. mit gondolsz róla? Kort is írj!!


1. SZUPER!! Hála isten nem az a formátlan undi lógós.. Nagy, formás, szép, gömbölyű... mi kell még? Jobb nőt találni se lehetett volna.

2. Biztos valami felszínes, ócska ribanc azért csináltatta meg.

3. Én házasodni akarok, és az ilyenfajta nő nem való feleségnek már csak egészségügyi okok miatt sem: szoptatni se fog tudni..


2011. nov. 28. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Korfüggő.


Szerintem nincs vele semmi baj, bár nem tudom miért hiszik a nők hogy olyannyira fontos a mellméret..


Páromé 90/A-B, én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.:)

2011. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem tokmind1 milyen melled van, ha kedves vagy aranyos, nem vinnyogsz es tudsz szeretni azsem erdekel ha nincs melled :D
2011. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akkora, mint egy lufi, látszik, hogy mű első ránézésre, akkor messzire elkerül!!!
2011. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Egyik lehetőség sem tükrözi a véleményemet, az én párom ugyan természetes, de ha szilikonos lenne ugyan így szeretném. Nálam ez nem volna kizáró ok, de pozitívum sem.


27/F

2011. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Én a 3 dolog keverékét gondolnám.Tehát nincs kizárva kapcsolat sem,egy éjszakás kaland sem,házasság sem.

Nyitva kell hagyni a lehetőséget,hogy jobban megismerjük a másikat.Attól,hogy szilikoncsöcse van,nem biztos a 2.pont.Az 1.pont szimplán esztétika,ha tetszik a műmelle(mert szerintem igenis létezik szép műmell is),akkor ez a része le is van tudva a dolognak.

Ha a 2. pont bebizonyosodik,akkor egyértelmű,hogy a 3.pont lép életbe,vagy egy egy éjszakás kaland..

Ha a 2.pontról kiderül,hogy nem állja meg a helyét az állítás,akkor akár lehet belőle házasság is.Picit zavar,hogy nem tudja majd a picit szoptatni,de 2011-et írunk,morbid még leírni is,de jó minőségű tej már szerezhető..., a gyermek érdekében..

2011. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a műmelleket, baromira természetellenes már a kinézetük is, ettől függetlenül nem kizáró ok nálam ha egyébként vonzónak találom a nőt. Inkább legyen kicsi de természetes. Amúgy meg amit már megtudok markolni az már nekem nem kicsi.
2011. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az én barátom közölte: neki mindegy hogy megcsináltatom e

ha nekem úgy jobban fog tetszeni hajrá, ha meg nem akkor így is jó

75/B - 22L

2011. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szilikon megőrzi a műanyag fényét. Erre az egyetlen egy dologra jó csak igazán a szilikon. Ha műanyag a nő, akkor jó arra is. Sőt, egyenesen kötelező.
2011. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem valami indokolt egészségügyi okból csinálja - pl mert az egyik melle nem fejlődött ki rendesen - akkor ez nálam kizáró ok is lehet.
2011. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Bocsánat,hogy nem erre válaszolok,de szilikontól még lehet szoptatni.

Női szemmel,nem tetszik.De a természetes méretű,természetes alakú szilikont még mindig jobbnak találom,mint a lógós,striás,szétszoptatott ciciket.

2011. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!