Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikonnal vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném megnagyobbítattni a melleimet, már anyagilag is teljesen oké a dolog. Jelenleg 75B a mellméretem, nem sokkal nagyobbat szeretnék, olyan 80-85 körül.


A probléma csak az, hogy a vőlegényem azt mondta, felbontja az eljegyzésünket, ha szilikont rakatok magamba, mert neki így kellek, ahogy most vagyok. Nem képes megérteni, hogy én viszont nagyobb mellekkel jobban érezném magam, nagyobb lenne az önbizalmam is?


Nektek mi a véleményetek a szilikon-mellekről, és erről az egészről?


24/N


2010. júl. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
70%

az, hogy gyökér vagy ha megcsináltatod, és a fószerednek igaza van

f/23

2010. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
70%
ne akajrál nagyobbat :)
2010. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
Miért baj az, hogy jól akarok kinézni? Fel szeretnék venni olyan felsőket is, amik kissé mélyebb dekoltázsúak, nem pedig sima környakúak. Az pedig csak nagy mellel mutat jól.
2010. júl. 1. 15:17
 4/76 anonim ***** válasza:
63%
Önbizalom félmillióért...hmm...amúgy meg örülj, hogy van melled, ráadásul kettő. Ha a vőlegényednek tetszik, akkor én a helyedben nem csinálnék vele semmit.
2010. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
38%
Keine Silikon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
63%
Azt , hogy mi a retkes p!csának neked a nagyobb mell ?? Van egy vőlegényed nem ? Akkor meg hova kell az önbizalom , a főnökhöz ?? Ha neki úgy tetszel akkor nem értem az egész hisztit , am meg igaza van a párodnak a természetes 100x jobb mint a szilikon.Am meg mivan ha elrontják egy kicsit a beavatkozást , és mondjuk csúnya heges lesz utánna a melled ? Akkor már késő lesz sírni hogy jobb lett volna ha mégsem tettem volna....
2010. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
63%
Pici (bár 75B nem kicsi), kerek mellekkel is jól mutatnak a kivágott felsők.
2010. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is 75/B a mell méretem,mégis tökéletesen megvagyok vele elégedve,és így is állandóan cicikidobós felsőket veszek fel

22/L

2010. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
54%
bajod van, hallgass a pasidra, neki van igaza. nem leszel tőle értékesebb, sőt...
2010. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Nem a főnökhöz kell angyobb önbizalom kedves válaszoló, hanem ÉN ÉREZNÉM MAGAM JOBBAN.
2010. júl. 1. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!