Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elszomorit hogy idén Karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszomorit hogy idén Karácsonykor is magányos leszek, szerettem volna megismerni egy lányt, rossz helyen kerestem, csak én vagyok így? Megoldás? 24/F

Figyelt kérdés

járj el társaságba gyakrabban! mondják,

nem szeretem a discot,


2011. nov. 22. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1. Szerintem nem csak discoban van társaság.

2. Nem Te vagy az egyetlen aki egyedül lesz karácsonykor, de ha elfogadsz egy tippet, akkor menj el karácsony este önkéntesként ételt osztani a rászorulóknak.

Informálódj segélyszervezeteknél, ettöl jobb lesz a közérzeted.

2011. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Honnan írsz? Ha van kedved ismerkedhetnénk.


20/l

2011. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem csak a disco az egyetlen szórakozóhely. vannak pubok, klubbok, eljárhatsz valamilyen sportra(ahol nők is vannak) szóval van sok lehetőség. amúgy meg ne azért keress lányt hogy ne legyél magányos,mert az rossz hozzáállás és valószínű nem is megfelelő csajt találsz.
2011. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én elég gyakran eljárok és mégsem jön össze.

Ha pedig addig valakit összeszedek,azzal úgy sem lenne akkora lámúr,hogy együtt is karácsonyozzunk.Szóval hiába találnék valakit...


Na meg akkor lenne az igazi,ha együtt is élnék egy férfival,akivel karácsonyozhatnék(de ez szintén csak akkor lenne ha már hónapok óta kapcsolatban lennék).


Megoldás:NINCS.

24N

2011. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ne keseredj el ez miatt,nem dől össze a világ.Foglald le magad valamivel és addig sem evvel fogsz foglalkozni
2011. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

nemvagyok nagy partiördög,inkább a baráti séták,utazgatások,városlátogatás,szép helyek boldogitanak,persze jobblenne egy kedves lány társaságában,

ja és nem nagydolgokra gondoltam Karácsonyra csak jolenne valakinek izgulva ajándékot keresgélni,kedveskedni ez jólenne!Bp.

2011. nov. 22. 11:54
 7/19 anonim ***** válasza:
Forever alone
2011. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 menta34 ***** válasza:

Magányos leszel? a karácsony családi ünnep, töltsd a rokonokkal, csak van szülő, testvér, nagyszülő, akárki...


Ami a csajozást illeti, szerintem csetelj, chat.hu pl.

2011. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

én is valszeg tök egyedül fogom tölteni a karácsonyt. Itt leszek egy házban édeskettesben a karácsonyfával.


Szóval együttérzek veled kérdező :)

2011. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én itt ismerkedtem meg a kedvesemmel, s ugyanannyi idős vagyok, mint Te. (A kedvesem az első barátnőm.)

Ha van budapesti egyedülálló huszonéves hölgy itt, akkor az jelentkezzen a kérdezőnél. Meglásd, a Te időd is eljön!

2011. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!