Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az udvarlásba mindig beletarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlásba mindig beletartozik az, hogy tesztelgetnek?

Figyelt kérdés
Utálom, ha manipulálni akarnak, vagy tesztelgetni, hogy megtudják milyen ember vagyok. Miért nem lehet normálisan megkérdezni valamit, vagy beszélgetni valamiről? Miért nem lehet próbák nélkül megismerkedni? Az életben úgyis kiderül ha valami nem úgy megy ahogy kéne. És ha nem is úgy megy, akkor is.. Senki sem tökéletes. Így csak az ember önbizalmát teszik tönkre. Minden fiú így tesztelget?
2011. nov. 29. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Mondj egy példát.
2011. nov. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak én nem értem mire gondolsz tesztelgetés terén?
2011. nov. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Például megkér valakit, hogy mondjon nekem rosszat róla, hátha kibökök én is valami olyat. Meg kiváncsi hogy megvédem e, ilyesmi.
2011. nov. 29. 07:16
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez csak a legjobb példa volt, ennél sokkal komolyabb dolgok voltak. A végén már úgy éreztem magam mint egy prosti akit felszedett az utcán.
2011. nov. 29. 07:17
 5/15 kendrazoltan ***** válasza:
Erről tudnod kell, hogy jómagam is nagyon gyakran tesztelem az embereket, ami nálam kicsit másképp néz ki, mint az általad leírtak. A lényege az az egésznek, hogy ha megkérdeznek téged egy olyan kérdésben, amikor magadról kellene jellemképet alkoss, olyankor mondani ugyebár bármit lehet. Sokkal reálisabb képet kapsz egy emberről úgy, hogy ha megfigyeled, hogyan is viselkedik bizonyos helyzetekben...mert nem a szavai, hanem a tettei minősítik az embert...
2011. nov. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor lenne jogos ez a tesztelgetés, ha ő egy 1000%-ig erkölcsös, mindent tudó, világhatalommal rendelkező izmos testű sexy fiú (=Isten) lenne, de ő is csak egy ember, és ezzel (hogy a hibáimat fürkészi) megaláz. Olyan mintha azt próbálná kiszűrni, hogy felérek e hozzá.
2011. nov. 29. 07:31
 7/15 kendrazoltan ***** válasza:
Ha erről van szó, az valóban nem szép dolog, én személy szerint arra gondoltam, hogy - bizonyos erkölcsi határokon belül - ez hasznos lehet, hogy megtudd, milyen ember is, akivel összeakadtál, viszont ha ez kimerül a hibakeresésben, az egészen másról szólhat...
2011. nov. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, megalázó tud lenni. Csak remélni tudom, hogy nem minden fiú csinálja ezt . Mondjuk az is igaz, hogy jóval idősebb, biztos megszívatták már párszor azért ilyen bizalmatlan. Nem tudok másra gondolni.
2011. nov. 29. 07:42
 9/15 kendrazoltan ***** válasza:
Sok minden lehet a háttérben, ezt nem tudhatod, viszont azt hülyeségnek tartom, hogy ha kizárólag a hibáidra koncentrál...max azt tudom elképzelni, hogy jobbnak tart magánál és szeretné magának is bebizonyítani, hogy neked is vannak hibáid...nem tudok másra gondolni az általad leírtak alapján.
2011. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dehogy csinálják ezt! Aki elkezd manipulálni, az jobb is, ha elkerül... Barátom rendes volt, és szerintem a többség nem szokott ilyet csinálni, mert elég gyerekes.
2011. nov. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!