Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az udvarlásba mindig beletarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlásba mindig beletartozik az, hogy tesztelgetnek?

Figyelt kérdés
Utálom, ha manipulálni akarnak, vagy tesztelgetni, hogy megtudják milyen ember vagyok. Miért nem lehet normálisan megkérdezni valamit, vagy beszélgetni valamiről? Miért nem lehet próbák nélkül megismerkedni? Az életben úgyis kiderül ha valami nem úgy megy ahogy kéne. És ha nem is úgy megy, akkor is.. Senki sem tökéletes. Így csak az ember önbizalmát teszik tönkre. Minden fiú így tesztelget?
2011. nov. 29. 07:10
1 2
 11/15 kendrazoltan ***** válasza:
Arra, hogy hülyeség, én nem vennék mérget. Nem az a lényege, hogy selejtezőket szervezz a másiknak, hátha majd valamelyikbe belebukik és akkor majd lehet mondani, hogy "hááááháááá, látod? ennyi vagy!", ez nem erről szól. Ez annyiról szól, hogy megtudd, hogyan kezel valaki egy bizonyos helyzetet. Itt természetesen nem arról beszélek, hogy kellemetlen helyzetbe hozd a másikat, mert az parasztság, hanem arról, hogy egyértelmű jeleket mutasson arról, milyen ember. Ezek ilyen nagyon kis apróságok, nem kell egetverő tesztekre gondolni...
2011. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kendrazoltan ***** válasza:
Jah, és a "manipulálás" nem ugyanazt jelenti, mint a tesztelés, ezt azért mindenki tudhatná...
2011. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy: "manipulálni, vagy tesztelgetni", nem pedig azt, hogy ugyanaz a kettő.
2011. nov. 29. 09:25
 14/15 A kérdező kommentje:
Manipulálással azt akarta sztem elérni, hogy összetegyem a két kezem h ilyen embert találtam. Csak én meg úgy vagyok, hogy semmivel se jobb mint mások, azt érte el ezzel, hogy inkább senkivel nem járok, mint hogy vele, pedig nagyon tetszett.
2011. nov. 29. 09:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Bár én még nem tapasztaltam, de egyfajta divat lett a tesztelgetés fiúknál és lányoknál egyaránt. Gondolom, hogy ha mindkét fél csinálja, ez egy jópofa játék manapság, amiből a végén úgyse tudnak meg egymásról semmit, mert aki tudja, hogy tesztelik, naná, hogy kamuzni fog, de elvárja, hogy a másik őszinte legyen.

Ha rájönnék, hogy engem valaki tesztelget, először megmondanám neki, hogy ha nem hagyja abba, akkor lapát. Ha megígéri, de nem hagyja abba, akkor megadnám neki, amit szeretne, a legközelebbi tesztnél úgy beégetném, hogy leégne a pofája.

2011. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!