Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5-6 hetes terhes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-6 hetes terhes vagyok. Lehet együtt lenni amig terhes vagyok? Meddig?

Figyelt kérdés
Még nem voltam terhesgondozáson és a nőgyógyász sem adott választ. csak komolyakat kérek vicess hangulatuak kíméljenek.(L/26)
2011. nov. 29. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet.Az orvos általában az utolsó 1-2 hónapra mondja az óvatosságot..
2011. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi:)

és a dohányzás kérdésével hogy állsz?

2011. nov. 29. 11:14
 3/13 anonim ***** válasza:
bármeddig lehettek együtt, a babának nem lesz semmi baja tőle, nem indul be koraszülés, persze, ha az orvos nem tiltja. A dohányzást meg felejtsd el mielőbb!
2011. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd abba a bagót. Dugni szabad, de azért a vadulós sexet hanyagoljátok :))))
2011. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok..Én is dohányoztam.DE amikor megtudtam hogy terhes vagyok ég aznap kidobtam a cigimet,és többé nem gyújtottam rá.

Azt hogy iszonyú undorító látvány egy terhes dohányzó anyuka az egy dolog..De hogy szándékosan tönkre tenni a még meg nem született baba egészségét az már több mint felelőtlenség..

Ha valaki nem képes a cigit letenni az ne akarjon szülni..

2011. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
cigarettat azonnal felejtsd el!!legy tekintettel a baba egeszsegere, enis dohanyzok de ha terhes lennek akkor azonnal letennem a cigit!
2011. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Cigi felejtős, szeretkezni nyugodtan lehet. (Nyilván nem most lesz az az időszak, amikor kipróbáljátok bungee jumping közben, háztetőn, centrifugán és hármasban a szomszéd néger postással, de normálisan szabad. :)
2011. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
voltál egyáltalán már orvosnál? ott ezeket el kellett hogy mondják!
2011. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

mindenkinek nagyon szépen köszönöm , Palm! te egy állat vagy :D persze a legjobb értelemben amióta elolvastam a kommentedet szakadok a röhögéstől :))))


köszi még egyszer

2011. nov. 30. 08:53
 10/13 anonim ***** válasza:
;) Örülök, hogy értetted a viccet. Komolyra fordítva: jó egészséget kívánok nektek, és boldog babavárást!
2011. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!