Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek választ akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek választ akarok kapni, hogy van e esélyem nála?

Figyelt kérdés

már azt sem érdekel ha az mondja nem,de akkor leglalább tudom h nem kell reménykednem, ha meg azt mondja én is szimpi vok neki,csak jobban közelednék.

16.


2011. nov. 29. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

lány vagy.

és nem

nem

ne

de

lehet

h

igen.

2011. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd el valahova... beszélgess vele...
2011. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az emberi kapcsolatok nem ennyire konkrétan kezdődnek.

Ne akarj kapásból a nadrágjába nyúlni. Az nem úgy megy, hogy lemegyek a boltba egy kiló párkapcsolatért...


Udvarold körbe, legyél vele kedves, és ha megvan a kémia, azt észre fogod venni. Mutasd meg neki, hogy jó körülötted lenni, szerethető, érdekes ember vagy. Ne követelj vagy várj el cserébe semmit.

2011. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudom hogy így kéne de már nem birok tovább várni.. 3 hónapja semmi nem változott..

piszkálódások megvannak,néha szemezések,flörtök

de fene sem tud elmenni rajta

2011. nov. 29. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor legyél egy kicsit határozottabb. Pl. fogd meg a kezét, vagy simogasd meg az arcát egy beszélgetés során. Ebből általában azért veszik az emberek a lapot.


Ha ennyi ideje nem lépett, de volt pozítiv visszajelzés, akkor szerintem csak félénk.

2011. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Azért a kezé ne fogd meg, mert szerintem az mát tùl tolakodó..

De erre nagyon jó ez a tippem: menjetek el bulizni, ott majd kitudódik, hogy mit érez irántad :)

2011. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és mégis hogy? voltunk már bulizni, elhülyéskedtünk nevettünk, de semmi nem történt sajnos
2011. nov. 29. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát apám ha végigflörtöltek x hónapot, szerintem már megérett annyira a helyzet hogy megfogja a kezét. Nem farkát fogja meg, csak a kezét. Még csak azt sem mondtam hogy smárolja le... pedig akár az is lehetne. Persze kell hozzá a megfeleő hangulat, meg felvezetés. ha minden mélkül csak úgy megfogja a kezét, az tényleg fura, de meg lehet azt ügyesen oldni. Pl megnézni a gyűrűjét, vagy azzal az indokkla hogy fázik a kezed.
2011. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!