Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért tartogatnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért tartogatnátok az excsajotok telefonszámát?

Figyelt kérdés

Elvileg kb 10 évvel ezelött voltak együtt, de a csaj száma még mindig benne van a telefonjába. Azóta vett új telefont, és az ő számát is átmásolta. Ő nem tudja, hogy én tudom, hogy az a csaj a volt barátnője. Miért? :( Hülye vagyok, hogy ilyenen stresszelem magam? Miért nem törli ki? Elvileg nem tartják a kapcsolatot.

27 éves a barátom. Én 22 vagyok. 3 éve vagyunk együtt.


2011. nov. 29. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tartogatom az ex barátnőm telefonszámát csak az MSN meg az email címét :D Mondjuk Nálunk annyiban különbözik a helyzet, hogy mi barátok vagyunk és néha jó egy olyan ember aki ismer Téged közelről, de már nem jártok :)
2011. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azt hiszem az első komoly kapcsolata a csaj

emlékként? jó látni ha benne van a telefonba? na de 10 év után is??? nem értem

2011. nov. 29. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem törlök ki egyetlen telefonszámot sem a telefonomból, emiatt az összes exemé benne van. Amikor telefont cseréltem az összes számot felmásoltam a szgépre, onnan rá az új mobilra.

De ez miért probléma? Ott van egy szám, amíg nem hívogatja, addig miért kezdenél féltékenykedni?

2011. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz nem tudok mit hozzá tenni. Leborulok K G előtt.
2011. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jó, lehet igaz, de akkoris bosszantó

nem rég rendezte át az egész telefonkönyvét és mindegyikhez rendelt külön képet is. mind a 130hoz, hogy legyen mellette

és ahhoz is rendelt

nekem furcsa volt

2011. nov. 29. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
+1 kapcsolat, sose lehet tudni, mikor jön jól az a szám. Nekem egyik volt barátnőm segített állást találni az akkorinak.
2011. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tartogatom, ki is töröltem őket elég gyorsan.

viszont fejből tudom mindháromét, pedig a legelsővel már tényleg kb 9-10 éve vége, és nem szoktunk beszélni egyikükkel sem. szívás. :)

2011. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!