Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy buliban sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy buliban sikerült megszerezni egy lány telefonszámát, mikor érdemes felhívni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 05:29
 1/10 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem, hogy másnap, azután, vagy később? Melyik a legjobb megoldás.

Nagyon helyes lány, de nem akarok tolakodó lenni.

2011. okt. 9. 05:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha éjszaka volt a buli, akkor már délután fölhivhatod.

Meg kérdezheted, hogy ki tudta e aludni magát:) Csak arra vigyázz ne hogy te ébreszd fel.

2011. okt. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:
100%
ha nem akarná, hogy felhívd, nyilván nem adta volna meg a számát. de ne reggel hívd fel, akkor a legtöbb ember morcos, főleg buli után.
2011. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sámliműszerész ***** válasza:
77%

nagyon sok ember mondaná hogy várj három napot, de szerintem várj négyet. Ha hamarabb hívnád, mondjuk már másnap, akkor elvesztené a varázsát az egész. Egyébként a három napos szabályt maga Jézus találta fel, ha a halála után másnap feltámadt volna és ment volna pacsizni az emberekkel hogy: -Csá feltámadtam. -akkor a többiek csak néztek volna hogy: -Azt se tudtuk hogy meghaltál.

Ehelyett várt három napot. Tehát ha a 3 nap a megszokott, te várj négyet, attól különlegesnek érzi majd magát.

2011. okt. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó válasz nagy hülyeség nehogy ráhalgass.
2011. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sámliműszerész ez a szöveg óriási :) (jót röhögtem rajta)
2011. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pinocchio ***** válasza:
100%
Szerintem közvetlenül a buli után,amikor a legmélyebb álmát alussza(vagy esetleg egy másik éjszaka kellős közepén).A következőt kell torkod szakadtából beleüvölteni miután álmos hanggal beleszól:Gyerapppppaaaa!!
2011. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

főleg úgy, hogy lopott szöveg :)

Barney Stinson

2012. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a 3. válasz konkrétan az így jártam anyátokkal sorozatban hangzott el ! még hozzá Barney Mondta PACSI RENGÉST ÉRZEK :D xD
2013. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A jezusos story volt a legjobb ;D
2016. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!