Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez pszichológiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez pszichológiai eset? Sokan "szenvedünk" ettől?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem nem vagyok beképzelt csak valamit nem értek

mindenki azt mondja rám, vagy is sokan, hogy jóképű helyes jól néz ki..., de én ezt miért nem látom? bocsi ha sok ilyen kérdés volt, de nem tudom egyszerűen megérteni.. tudom, hogy nem kéne evvel törődnöm de gátlásaim vannak mert rondának látom magamat és ha felhozom valami hibámat akkor mások mást mondanak hogy ők nem így látják és nincs semmi baj velem... mással is van ez így? nem rokonok mondták rám és voltak köztük szép csajok is akik flörtöltek és én nem hittem el.. beteg vagyok? miért nem tudom ezt levetkőzni :D köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 29. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom van ilyen. Én is hasonlóan vagyok, én pl kamaszkoromban elég csufin néztem ki, és felnőtt koromra szépültem meg. Jó nem én vagyok Miss Hungary, de azért elég sokan megdicsérik a külsőm. Viszont elég sokáig tartott, hogy elhigyjem nekik. Pl kamaszos negatív élményeim miatt, folyton az élt bennem, hogyha egy srác azt mondja, hogy szép vagy, akkor kötözködik, provokál, és bántani akar. Holott 18 fölött erről már nem volt szó, és elég agresszíven támadtam olykor teljesen ártatlan szándékú srácokra is, azok meg néztek értetlenül, hogy biztos h.ülye vagyok. :D

Szóval lehet benned is van vmi trauma, ami miatt úgy látod, nincs igazuk, és csak ezen kéne túllendülnöd.

20L

2011. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyan ez van. A tökömtudja!
2011. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk nektek (gondolom, mert azt nem írtátok) nem a súlyotokkal van gond, de azért úgy érzem idevág.

[link]

Tudom, nem a kérdésre válaszoltam, nézzétek el nekem.

2011. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár betegség tünete is lehet ez, legalábbis nyilvánvalóan érzékenyebb lehetsz az átlagnál (vagy az voltál régebben, a kamaszkor amúgy is elég nehéz időszak). Nekem pl. dysthymiám van, valószínűleg ezért is hatottak rám komolyabban a gyerekkori és kamaszkori sérülések. Én sem mindig tudom elhinni, hogy tetszhetek valakinek, bár valamennyit már javult az önértékelésem. Annak idején gyűlöltem magam, és majdnem hánytam magamtól, ha tükörbe kellett néznem, ma már azért nem ennyire súlyos a helyzet. Nem tudom, nálad milyen komoly az eset, ha úgy érzed, akkor beszélgess el erről egy pszichóval, nem veszíthetsz semmit, de az is segíthet, ha mondjuk végiggondolod az életedet, és a következőkben tudatosan figyelsz a környezeted pozitív visszajelzéseire, egy idő után már el fogod hinni a jó dolgokat, és jól fognak esni az elismerések.
2011. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Köszi! Végre van neve annak az állaptnak, amiben vagyok!
2011. nov. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
biztosan nem normális!
2011. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én pszichologiával foglakozom és én ugy gondolom hogy talán az egod súlyosan sérült valamikor(ez csak egy tipp mert nem ismerem a multad...de n ezt igy látatlan ezt mondanám).Ezt a sérülést kéne begyogyitanod/túl lépned.
2011. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Én egom súlyosan sérült, pontosabban szét lett bombázva.


Na ezen hogyan kell akkor javítani, mert Én úgy tudom sz@rból elég nehézkes várat építeni?!

2011. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!