Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már egy barátnőt, ez olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mint ha én nem érdemelném meg, hogy rátaláljon a szerelem, sose jön össze. Mindenki csak azt mondja ne görcsöljek rajta, de nem megy. Már olyan rég vagyok ebben az állapotban hogy sokan meg sem értik min megyek át.

Minden velem egykorú embernek még a legigénytelenebbek legbunkobbak is. Nem akarok családot alapítani még csak egy barátnőt akit szerethetek és ő is engem. Annyiszor próbáltam már, de valamiért sosem jön össze. Én nem erdemlem meg a szerelmet?

21/f



2011. nov. 30. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Örülj ember, örülj neki! Hallgass meg, nem viccelek: addig van jó dolgod, amíg nem kezdesz el nőzni. Meg fogod látni, hogy MINDEGYIK csak kihasznál, egyiknek ez kell, másiknak az, a harmadiknak meg minden. Mióta megnősültem, elátkozom a napot is, hogy egyáltalán járni kezdtem vele. Minden nő egy alattomos, köpönyegforgató, hazug nőstény. Megnyugtatlak: semmi, semmi, abszolút SEMMI jóról nem maradsz le, hogy nincs barátnőd, mert ami szeretetet kapsz, azt tízszeresen kapod vissza keserűségben. Éld az életet, élvezd, tanulj, szórakozzál, sportolj, amit akarsz. Ha pedig szexet akarsz, elmész egy fizetős lányhoz, és kész.


Esküszöm az Istenre, hogy nem viccelek, és halálosan komolyan írtam, amit írtam.

2011. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, csak én lány vagyok. Nekem rengeteg bajom van a külsőmmel és a belsőmmel is, míg mások azt mondják, szép vagyok és különleges. De nem hiszem el nekik, mert különben lenne barátom, nem lennék egyedül. Úgy érzem, mintha lenne egy taszító kisugárzásom, pedig nem vagyok bunkó, nem beszélek csúnyán, teljes odaadással tudok szeretni. Talán nyitottabbnak kéne lennem, de akkor meg félek, hogy még nagyobb csalódás érne, mint így. Azt hiszem, túl bonyolult vagyok, sokkal egyszerűbben kéne gondolkodnom a világról.
2011. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem nem baj hogy nincs barátnőd ,de az már inkább nagyobb baj hogy itt sajnáltatod magad. Esetleg mozdulj meg és menj csajozni...
2011. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves sorstársam!


Pontosan ugyanígy érzek énis!!


Ugyanez, minden amit leírtál, akár én is írhattam volna és én is 21 éves vagyok.


Írj privit, szívesen beszélgetnék veled.

2011. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ők azt mondják, mert nekik simán összejött, nem érthetik milyen az, amikor valaki egyetlen dolgot, pontosabban valakit szeretne, de hiába minden sosem kapja meg, ami miatt egyszerűen nem tud örülni sem az életének már és nem tud igazán koncentrálni sem a mindennapi feladataira (suli, meló).


Főleg, hogy eddig is csak vártam, nem görcsöltem rajta és mégsem történt semmi.


Nekünk fiúknak nincs ám olyna könnyű dolgunk, hogy csak várunk és jönnek a lányok, kivéve ha nagyon jó képűek, magasak vagy nagydumásak vagyunk. Én sajnso egyik sem vagyok.


Nekünk küzdeni kell, próbálkozni, mégha nagoyn is fáj as ok visszautasítás akkor is!


De egy idő után elmegy az embernek a hite is már, hogy van egyáltalán olyan lány, aki szeretni tudná.


Ez az évek múlásával, a egyedül töltött évek növekedésével csak egyre elviselhetetlenebb és fájdalmasabb.


Közeleg a karácsony és ismét barátnő nélkül leszek én is. Minden testvéremnek van párja, pedig fiatalabbak nálam, bár igaz, hogy lányok. De elég ha csak rájuk nézek és rájövök és elgondolkozom, hogy nekik miért jött össze, amikor én már régebb óta szeretnék társat, de engem miért nem szeret senki sem?!

2011. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem bűn, de felesleges. Úgysem tudnád értékelni, ahogy egyetlen egy férfi se. Tapasztalat...
2011. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miből gondolod hogy nem tudnám értékelni?
2011. nov. 30. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
HA nincs elég pénzed, akkor meg se érdemled, mert csórón egy lánynál sem rúghatsz labdába. De ez még nem jelenti azt, hogy benned van a hiba. Inkább a nőkben van, mert mind pénzéhes lotyók.
2011. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld lekötni valamivel magad, aztán picit enyhül a hiány érzet.
2011. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
4 éve próbálom lefoglalni magam azóta estem át a kritikus ponton
2011. nov. 30. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!