Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony és egyben vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony és egyben vékony testalkatú fiatal sorstársaim! Nektek is nehezen sikerül csajozni, barátnőt szerezni a testi adottságaitok miatt? Volt már olyan lány, aki elfogadott titeket a külsőtök miatt egyáltalán?

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves alacsony, vékony fiú vagyok és sajnos a testalkatom miatt sosem éreztem, hogy kellenék a lányoknak, így félénk, gátlásos, csendes, visszahúzódó lettem, aki sosem mert kezdeményezni sem lányoknál.


Így természetesen egy barátnőm sem volt még és ma már kijelenthetem, hogy ez így is marad, mert a csodákban nem hiszek.


2011. nov. 30. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:-( Üdvözlet sorstárs. 170cm és 52 kg vagyok. Szintén 21, ráadásuul kölyökképű is vagyok. Szóval ha ez egy kicsit megnyugtat nem vagy egeyedül. És nem még nem volt olyan lány,
2011. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez én is ! volt egyszer egy lány akinek így is bejöttem, de hát elbénáztam
2011. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sportoljatok, fiúk!
2011. nov. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon sokáig voltam így, amíg nem volt egyetlen egy barátnőm se. Tudom magamról, hogy nem vagyok egy al-pachino. De ennyi az egésznek a trükkje; titka, hogy elfogadod önmagad. Nálam vékonyabb srácot maximum egy kettőt ismerek, gizda vagyok. Még is van barátnőm, akivel szívből szeretjük egymást már fél éve. Fel a fejjel! Ugyanabban a helyzetben voltam, mint te. Csak egy kis önbizalom kell.

2011. nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ma 00:22


5centivel magasabb vagy legalább nálam. :D


Ja amúgy én is kölyökképű vagyok, ezért szoktam megnöveszteni a szakállamat, hogy férfiasabbnak lássanak és hátha így jobban észrevennének a lányok.


Bár ez sem jött még be eddig, vagy csak én nem látom a jeleket.

2011. nov. 30. 00:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát komolyan... Ehhez nem csoda kell, csak egy lány, akinek ilyen az ízlése =) Én 156 centi vagyok, és vannak még hozzám hasonló alacsony lányok, nem ritkaság. A vékonyságról meg annyit, hogy ha egy bizonyos határon belül mozog, nem hiszem, hogy gondot kéne jelentenie.

Ne erre fogjátok a sikertelenségeteket, inkább járkáljatok el, ismerkedjetek, legyetek vidámak, élettel teliek =) A depressziós, mimóza pasikat senki nem szereti, én sem.

2011. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 00:27


nem akarok én izompacsirta lenni, bár igazából a pénz az akadálya, hogy nem tudok rendszeresen eljárni kondizni és keményen edzeni


van egy kis szálkás izomzatom azért az itthon edzéseknek meg a tesi órákon való sportolásnak köszönhetően, de ettől még alig vagyok meg 53kg, meg 165cm magas 21 évesen

2011. nov. 30. 00:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt vékony barátom (51 kg) és most is van barátnője. 21L
2011. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy a .... -ba :D

Mennyire vagy te vékony? Én is az vagyok pedig olyan 63-5 kg között vagyok mindig.

2011. nov. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Igazad van, nincsenek csodák. Sosem lesz csajod.

(amíg félénk, gátlásos, csendes és visszahúzódó leszel)

Ha sikerül is egyhez közel kerülnöd, csakis a szakállas "barátnője" leszel. Az a kis aranyos srác, akinek mindig kiöntheti a szívét. Letétben tart és bármi gondja van, veled beszéli meg, mert te olyan megértő vagy.


Mind rib@nc...

2011. nov. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!