Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett ez az érzés?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt történt, de mindig is kíváncsi voltam rá, hogy mi is volt ez pontosan.


Lakott a környéken egy srác. Mikor láttam ,mindig megjegyeztem, hogy helyes, de nem nagyon foglalkoztam vele. Aztán egyszer egy véletlen folyamán megismerkedtünk. Onnantól, amikor összefutottunk már beszélgettünk is. Megállapítottam, hogy kedves és figyelmes is, de különösebben sose foglalkoztam vele.


Aztán egyszer csak, hetekkel később különös dolgot éreztem, amikor megláttam valahol. Remegett mindenem, torkomban dobott a szívem, égett az arcom, a hangom elcsuklott, kellemes illatot éreztem, amitől ájulás közeli állapot kerülgetett. Minél közelebb jött, annál jobban éreztem ezeket. Egyszerre volt csodálatos, és szörnyű érzés.


Tiszta bénán viselkedtem vele, pedig korábban tök normálisan beszélgettünk. Nem tudom, hogy mi változott meg, és mi váltotta ki ezt az érzést. Aztán nem lett semmi, mert elköltöztek. De azóta is annyira furcsának tartom. Soha az előtt és most se utána, nem éreztem még senkivel kapcsolatban ilyet. Szerintetek mi volt ez?


2011. nov. 30. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerelem egyszerre extázis,és gyötrelem,mert az ágai az égbe nyulnak,innen az extázis,a gyökerei a földben gyökereznek innen a gyötrelem
2011. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez biza szerelem volt. :)
2011. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod,hogy jelentett?Hát szerelmes voltál csajszi!!!!
2011. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval kellemes illatot éreztél, amitől elájuláshoz közeli állapotba kerültél. Csak nem chilis bab volt a menő? :P
2011. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lizzi77 ***** válasza:
Én majdnem így jártam, de mi még csak nem beszélgettünk...Nézegettem a srácot, de túl fiatalnak találtam magamhoz, aztán egy ideig nem is találkoztunk, pár hónapra rá azon kaptam magam, hogy azon filózok, hogy mi lehet vele, és amikor végül mégis találkoztunk, ugyanazt éreztem, amit te... pont ezért mondják , hogy a szerelem titokzatos dolog...Ha még mindig így érzel, keresd meg az illetőt,sok szerencsét
2011. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem sokaknál chilis bab volt az ebéd. :P
2011. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ennek egy enyhébb verzióját éreztem, amikor nemrég összefutottam vele. de neki már kapcsolata van, és amúgy se hiszem, hogy annak idején kölcsönös lett volna az érzés.


ilyen szerelem úgyse teljesül be, csak a mesékben :)

2011. nov. 30. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!