Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom alig bírja 5-10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom alig bírja 5-10 percnél tovább. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Olyat ne írjon senki, hogy keressek másikat. MErt nekem csak ő kell.

Én 17L , ő 19F


2011. nov. 30. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?Mióta éltek nemi életet?
2011. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Oké nem bírja 10 percnél tovább. Rengeteg férfi nem bírja annál tovább. Ezzel még nem is lenne baj.

De mennyi időt fordít az előjátkra? Esetleg levezetésre? Esetleg ezzel a kettővel együtt 10 perc???


Én ha nem tudnám kielégíteni a párom farokkal, legalább annyit megtennék neki, hogy 2x eljuttatom ahogy bírom.


De csinálhattok ilyen szex játékot is. Ha a párod úgy élvez el, hogy te még nem, jön neked egy orgazmussal, plusz egy ráadással.


21F

2011. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Láttál már lovat fedezni? Na ott mérd az időt! A kanca nem panaszkodik!
2011. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ilyen szex játékokat ne is mondjatok. Mert párom elég vallásos családban nőtt fel , úgyhogy az ilyesmik kizárva. Amúgy az előjáték sem olyan nagy szám. Az még úgy 10 perccel toldja meg az egészet. , de ha elment, és én nem elégültem ki akkor azt megteszi nekem. De úgy nem az igazi.

Amúgy 2 hónapja élünk nemi életet. Előtte se én, se ő

2011. nov. 30. 17:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Fog változni.


Petting közben,10 perc után pl ne engedd,hogy elmenjen..Mondd hogy 90%-nál szóljon,és húzzátok az időt..


Gyakorolni kell..


Még egy ötlet.


Csináljátok úgy hogy legyél te felül..Ő mondja a páros számokat sorban egymás után..Vagy valamit..Lényeg hogy ne figyeljen..Nem lesz annyira jó neki,de megtanulja a gondolatait kezelni.Persze,hogy 19 évesen elmegy hiszen már a fantáziájában lerendez téged..Nem tud uralkodni magán.

2011. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
készíts rántott húst mire vége pont ehetitek
2011. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minél gyakrabban szexeljetek! Ha pár napig nem találkoztok, akkor az sem gáz, ha magának csinálja, ez furcsán hangozhat, de tényleg így van, mi kipróbáltuk! + próbáljátok ki a péniszgyűrűt, szerintem ez is egy jó kis dolog, bármelyik szexshopban lehet kapni!
2011. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Figyelj csajszi, a te érdeked, hogy jobban odafigyeljen rád.

Az az előjáték ne 10 perces "zavarjukle" dolog legyen.

Élvezettel. Smároljatok hosszú hosszú ideig egymásba fonódva, csókolgassa végig a tested minden porcikáját és tanítsd meg neki, hogy nyaljon szenvedélyesen, pontosan úgy és ott ahol szereted. Ha jobban begerjedsz, az a 10 perc is elég lesz az orgazmushoz. Ha meg mégsem, miután elment a srác, nyaljon-faljon közben ujjazzon.

Erről szól a szeretkezés. Mond meg neki, pláne ha vallásos, hogy nem dugni akarsz vele, hanem szeretkezni. A szeretkezés pedig arról szól, hogy odafigyelünk a másikra.



21F

2011. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy ilyen nyalást sem igazán fogad el.Mert szerinte"az nem arra való". De fordítva sem engedi,azt , hogy én elégítsem ki őt ilyen módon.Mert"én nem vagyok ku*va, hogy a számba vegyem".

Hihetetlen ,de van ilyen férfi is a mai világban.

2011. nov. 30. 19:32
 10/12 anonim ***** válasza:

:D:D:D Elképesztő :D


Hát akkor kitartást csajszi, ez nem lesz egyszerű élet mellette :D


21F

2011. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!