Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátom 25 éves és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátom 25 éves és szűz s mar nem tudunk rajta segíteni lelki ügyekben, mivel egyre jobban befordul önmagába! Mit tegyünk? 18F

Figyelt kérdés
A helyzet a következő! Egy igen jó barátom egyre inkább magába fordul, mert még nem volt csaja :( Nagyon sajnáljuk szegénykét, mivel igen értelmes srác, kedves, a jegyei mindig is 4 es vagy 5 ös körüliek voltak, de ugye a jegyekkel nem lehet nőt hódítani! :( Mar volt pszichológusa is, tudtommal eddig 4, de ez csak jót tett neki Hiába visszük társaságba, ez nem segít, sőt, nagyon sokszor beégett :( Egyre reménytelenebb a dolog Nem hajlandó (nagyon helyes szerintem) prostituálttal elveszíteni, sem buliban mindenféle hagy ne nevezzem milyen növel! Hogyan tudnánk segíteni neki? Nagyon szeretne mar egy nőt!
2011. aug. 21. 22:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Helyes? Hmm, akkor mi a gond? Amúgy engem lehet jegyekkel hódítani. Szeretem az okos fiúkat :D
2011. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem tud beszélni a lányokkal amúgy vagy mi a sikertelenségének az oka?
2011. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Szeritnem te meleg vagy kicsit bocsi de nekem ez jött le amugy nem tudom mit lehet tenni kb semmit probálgasson :D küzdje le a gátlásait változtasson stilust vagy tököm tudja
2011. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Vidd el edzeni és ha látja hogy halad az sok önbizalmat tud adni neki egyenlőre jobbat nem tudok :(
2011. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
én is okos vagyok még sem kellek egy jó nőnek sem
2011. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

befizetni egy elite-kúvához!


Igaz az elég drága, elkéri a pénzt, de házhoz mentek, és mindent megad, masszázstól kezdve kényeztetésig, és utána eldöntheted h ki lesz "az uraság és ki lesz a szolga".

2011. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

22 25


Elárulom kedves barátnőm immár másfél éve van egy barátnőm aki nagyon szeretek, nem tudom honnan vetted hogy "meleg" lennék


A többieknek pedig köszönöm az eddigi kommenteket!

2011. aug. 21. 22:30
 8/28 anonim ***** válasza:
Mivel ég be?
2011. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

22 31


Gyenge szöveg és nagymértékű önbizalom hiány, remek, reszket, izzad stb Mintha egy csatába menne, kb olyan érzés neki odamenni egy lányhoz! Pedig nem "csúnya" vagy ilyesmi, szerintem jól néz ki!

2011. aug. 21. 22:34
 10/28 anonim ***** válasza:
Menjetek el vele bulizni és igyatok meg valamit:S Szegény srác..
2011. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!